reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
Na 16 maja wg USG tak wychodzi od początku i do dziś mój pan dr bral tę datę pod uwagę. A że z OM wychodzi 22 maja to dzis mówił o tej dacie więc się trochę zirytowalam.a ta data OM jest kompletnie wymyslona bo nie mialam okresu normalnego tylko plamienia przez okolo 2 tygodnie delikatne bo zaszlam w ciążę nieoczekiwanie miesiac po lyzeczkowaniu .ale sie rozpisalam sorki
 
Efka - Gratulacje !

Migotka, to możemy sobie przybić piątkę, bo mamy podobnie. Termin z OM też mam na 22 maja, teoretycznie z USG miałam określone na 17, ale wg wszelkich zapewnień ginekologa na nic się na razie nie zanosi, szyjka też zamknięta, zerowe rozwarcie, tak na prawdę nawet żadnych skurczy. Czasami mam dzień, że boli mnie brzuch więc niby macica się przygotowuje, ale skurczy to nawet nie mam jak liczyć, to nie do końca mogę je nawet odróżnić od mocnych kopniaków i nacisku na pęcherz :)
I mam tak samo jak Ty, że nawet jeszcze nie jestem przeterminowana, a czytając o już rozpakowanych majówkach też bym już tak chciała mieć swoje maleństwo :)
 
Czesc dziewczyny! ja tez jestem oczekujaca, mam termin miedzy 15 a 20 maj. ale malemu sie cos nie spieszy na swiat bo tez wszystko przechodze dosc spokojnie, bez skurczy itd. Denerwuje sie tylko, bo bardzo boje sie porodu! Jedyne co czuje, to tylko jak maly sie kreci nisko i wszystko mnie ciagnie od dolu i czuje jakby mi wkladal raczki i nozki tak nisko, to jest mega nieprzyjemne uczucie!
 
Etsa, Efka gratulacje!
Kasiulec, jestem w identycznej sytuacji, na KTG cisza, szyjka nie ruszona, teraz też w środę i oby w piątek wywoływali. Brzuch trochę jakby zaczyna pobolewać bardziej, ale skurcze to chyba nie są.
Pa.ul.ina witamy, mały pcha się już do wyjścia, to kombinuje jak może :p
Em-es-zet trzymaj się tam i oby mleczko ruszyło na dobre. A Filip cudowny :D
 
reklama
Maja to widzę, że nie tylko ja taka matka wariatka i schizuje trochę ☺pocieszające ☺Mnie to najbardziej wczoraj wkurzyla ta wizyta a ulekarza i to nagle zmiany terminu przez dr.ufff daje na luz i czekam poprostu☺milego dnia bo piekna pogoda się dzis zapowiada.
Cześć Pa.ul.ina miło że będziesz z nami czekać na dzidziusia.
Mijaka,Kadiulec może coś się ruszy.☺
 
Do góry