reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Ja wczoraj dopakowałam torby dla mnie i dla maleństwa. Przypiliło mnie bo od godz. 21 do 7:30 rano miałam skurcze, biegunkę, wymioty. Nic na nie nie działało, ani prysznic ani ruch..
Asiaf - którego masz urodziny córki?
 
reklama
Dziewczyny na kiedy macie termin? Ja na 12.05.2015, ale bede miała cc i 04.04.2015 w ta sobotę mam wizytę u gina wiec sie dowiem którego dokładnie :o
 
Wiosna to rodzisz ???
Ja mam termin na 6.05 ale Dr powiedziała ze na bank bedzie wcześniej
wczoraj miałam bardziej bolące skurcze wiec dziś nastawiam pranie szlafrok koszule itp bo torby noe spakowane a niech sie cos zacznie dziać to mąż się nie połapie [emoji5]️
 
Ja mam termin na 4.05 i też gin pow.że będzie wcześniej sporo. Skurcze minęły, a ja leżę i zdycham. Boję się wyjąć szlafrok do przebrania, bo w każdej chwili może się coś zdarzyć. Mdli mnie nadal i trochę nęci w brzuchu..
 
Wiosna weź magnez ciepły prysznic jak nie przejdą skurcze to sie rozkręca. A jak tylko mdłości i takie rewolucje żołądkowe to faktycznie może sie zatrułas czymś ?
Mitagamka no to ciekawe czy po zdjęciu zacznie sie cos dziać czy przeterminujesz [emoji3]
 
reklama
Powinnysmy na kwietniówkach pisać a nie na majówkach ;) tam ładnie dziewczyny się rozpakowuja :) Jak będziecie pakowały torbę do szpitala to pyknijcie zdjęcie co dla malucha z ciuchów pakujcie, bo ja mam mały dylemat :/ a szpital w którym rodzę wymaga na wszystkie dni pobytu ubranka.
 
Do góry