reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dla mnie aspargin jest za słaby. W sumie teraz jem 9 tabletek magnezinu i Brzuch juz miękki. Ale leżenie to niestety podstawa. Jak więcej chodzę to od razu to czuję. Ale niestety człowiek opada z sił od leżenia...
 
reklama
Rukmini polozenie lozyska ma wplyw na odczuwanie ruchow, jezeli jest z przodu to odczuwa sie pozniej, ja chyba w 22 odczulam przy pierwszym, poczulam jako ostatnia na forum co mnie bardzo przytlaczalo, ale pozniej maly nadrabial i po nocach brykal ze spac nie moglam :)

Tez.mialam plany zeby uzywac wielorazowek, jednak szybko sie to zmienilo, za to wsrod znajomych odnosilam wrazenie ze jestem mama terrorystka, moje dziecko od poczatku spalo w swoim lozeczku, nie bujalam w wozku, nie kolysalam na rekach, odkladalam do lozeczka i wychodzilam, jak mial pol roku to eksmitowalam go do jego pokoju, jak mial rok pozegnalismy pampersy, od poczatku uczylam go ze po zabawie sprzata sie zabawki, co kazdy krytykowal, za to ja nigdy nie musialam uzerac sie zeby spal w swoim lozku a nie z nami, nie musialam uzerac sie ze ma posprzatac zabawki bo juz ma to zakodowane, od dawna chodzi sam do wc bierze stolek zapala swiatlo robi co ma zrobic i wychodzi, a moje kolezanki w wieku 2,5 roku meczyly sie z pozegnaniem pampersow gdzie ja juz zapomnialam co to wogole jest, tocza wojny o zabawki to teraz ja sie pytam to czemu nie posprzatasz za niego przeciez to dziecko? To slysze ze jest na tyle duzy ze moze kilka zabawek po sobie sprzatnac, a ja w.sercu mam satysfakcje ze nie mam tego problemu, kazdy wychowa swoje dziecko jak bedzie chcial wazne zebysmy sami byli zadowoleni :)

Monika.gratuluje coreczki
 
Mam powtórkę z rozrywki chyba, choć nieco inaczej.
Znów siedzę i ryczę..
Najpierw chciałam sobie przypomnieć piosenkę sprzed lat.. bo mi przyszła na myśl a propos wczorajszego dnia i krytyki.
A jak już ją odnalazłam ( https://www.youtube.com/watch?v=02BKgG7GdeQ ), to zaczęłam puszczać kolejne, rozkleiłam się... i tak sobie jestem rozklejona..
Słucham różnych rzeczy i ryczę. Nawet nie ze smutku, tylko tak po prostu z emocji.
Właśnie sobie puściłam "Walkę Jakuba z aniołem" Kaczmarskiego i też ryczę.
 
Lisica 6 tabletek :-) 3*2. mój błąd. E jednej tabletce 125 jonów magnezowych. Magnezin Comfort. Jest bez recepty i dobrze się wchłania. Aspargin nie działał na mnie, nie czułam poprawy.
 
Rukmini polozenie lozyska ma wplyw na odczuwanie ruchow, jezeli jest z przodu to odczuwa sie pozniej, ja chyba w 22 odczulam przy pierwszym, poczulam jako ostatnia na forum co mnie bardzo przytlaczalo, ale pozniej maly nadrabial i po nocach brykal ze spac nie moglam :)

Tez.mialam plany zeby uzywac wielorazowek, jednak szybko sie to zmienilo, za to wsrod znajomych odnosilam wrazenie ze jestem mama terrorystka, moje dziecko od poczatku spalo w swoim lozeczku, nie bujalam w wozku, nie kolysalam na rekach, odkladalam do lozeczka i wychodzilam, jak mial pol roku to eksmitowalam go do jego pokoju, jak mial rok pozegnalismy pampersy, od poczatku uczylam go ze po zabawie sprzata sie zabawki, co kazdy krytykowal, za to ja nigdy nie musialam uzerac sie zeby spal w swoim lozku a nie z nami, nie musialam uzerac sie ze ma posprzatac zabawki bo juz ma to zakodowane, od dawna chodzi sam do wc bierze stolek zapala swiatlo robi co ma zrobic i wychodzi, a moje kolezanki w wieku 2,5 roku meczyly sie z pozegnaniem pampersow gdzie ja juz zapomnialam co to wogole jest, tocza wojny o zabawki to teraz ja sie pytam to czemu nie posprzatasz za niego przeciez to dziecko? To slysze ze jest na tyle duzy ze moze kilka zabawek po sobie sprzatnac, a ja w.sercu mam satysfakcje ze nie mam tego problemu, kazdy wychowa swoje dziecko jak bedzie chcial wazne zebysmy sami byli zadowoleni :)

Monika.gratuluje coreczki

To ja tez jestem terrorystka :) poza pozbyciem się tak szybko pampersow to mam to samo. Ale pampersy z opóźnieniem z własnego lenistwa. Ale tez Ika z sikaniem obsługuje się sama. Sama się ubiera i rozbiera to co sama da rade. A ze sprzataniem sprawa jest prosta to co się wala po podłodze przed spaniem idzie w kosz.
 
reklama
Ciesze sie ze nie jestem jedyna terrorystaka :) ale serio jakie zycie jest latwiejsze jak dziecko samo potrafi zadbac o siebie
 
Do góry