reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Bożka ja największą wojnę z teściową tocze bo ona uważa ze dziecko nie powinno nigdy płakać a my tam często jezdzimy i na noc zostajemy... Rozpuszczanie i pozwala nie na wszystko to standard. Jak ostatnio walczyła z córka o głupie przepraszam ( zbila kuzynkę paskiem i powiedziała ze nie przeprosi) prawi 2 godziny w pokoju bylysmy zamknięte. Miała kare ze nie wyjdzie i bawić się nie będzie puli nie przeprosi. Oczywiście młoda sobie płakała co jakiś czas raz teatralne rozpaczliwie, a czasem tylko chlipiala. Teściową była 2 razy zagadac do niej podsowala jej zabawki !!! Teść przyszedł i zaczął prawie siłą mi ja zabierać. Ja się postawilam ze ma kare... Oczywiście się nasluchalam ze 2 latka nie rozumie... ( masakra wszystko gada ale nie rozumie...) itd. Po dwuch godzinach przyszedł tata i co... Poparł mame powiedział ze puli nie przeprosi nie wyjdzie z pokoju. Przeprosiła odrazy jak widziała ze rodzice maja takie samo zdanie a nie babacia i dziadzius podważających zasadność kary...
 
reklama
Poza nauka samodzielnego usypiania reszta poszła bez problemowo. Karmiłam i do łożeczka bo się balam ze zgniote wiec nie miałam zastanowienia się. Wykończonych rodziców dzieci nieprawidłowo śpiących tez widziałam wiec tego błędu popełniać nie chciałam. Smok u 2 latka przyprawa mnie o mdłości wiec ppzbylam się najszybciej jak się dało... Itd.
 
Choinka ubrana ;-) Teraz jeszcze tylko posprzątać pozostało ale najpierw zasłużony odpoczynek ;-) Fajnie że za rok już Nadia będzie z nami na święta i będę jej pokazywała choinkę i bombki ;-) czad :-)
 
Asiaf moja siostra spala z mezem i 3 dzieci na wersalce, moja szwagierka spala z 11 letnia corka, wiec mielismy dobry przyklad zeby nie spac z dzieckiem bo potem ciezko oduczyc, bo dla dziecka nagle takie krzywdzace
 
Moja teściową do tej pory sypia ze swoja 12 letnia córka.. Chyba byśmy nie mieli życia seksualnego jakby młoda z nami spala. Teściowa ok bo nastepnego dziecka juz nie chce ale normalna rodzina.
 
Asiaf no kurcze ja tez nie chce trzeciego to nie znaczy ze nie mam swoich potrzeb i nie bede sie juz bzykac, dla mnie to chore, szwagierka wymykala sie w nocy na numerek, zabawna opowiescia dla nich bylo jak ich corka nakrywala bo nie wiedzieli co robic, maz jak sobie popil to swoje zale wylewal jakie to ma kiespkie zycie seksualne bo praktycznie nie m zony
 
Bożka ale ja rozumiem i nie wiem jak mogą żyć ci co śpią z dzieckiem w jednym łòżku... Nawet spontanicznego macanka się nie da zrobić. Ja rozumiem ze kiedyś się jednej izbie spalo z dziećmi w luzku bo miejsca nie było ale dla mnie to chore bzykac się pod jedna piezyna z dzieckiem :(
 
Witam po długiej przerwie :)

Nie było mnie kope czasu i nie wiem co u was (ale mam nadzieję, że wszystko jest dobrze) nadrobić też nie dam rady, ale chociaż postaram się być na bierząco :p
Chciałam zameldować, że z nami wszystko ok :)
Czekamy najprawdopodobniej na Jasia i Oliwię. Z ciążą wszystko w najlepszym porządku. Ślub był piękny :tak: wszystko tak jak sobie wymarzyłam. Ahh...

Teraz jesteśmy w trakcie przeprowadzki więc neta mam niestety z doskoku :(
Idę trochę doczytać co u was.

Pozdrawiam z deszczowego Poznania :*

O jeja :( tyle dziewczyn w Aniołkowych Mamach [*] przykro mi bardzo :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry