reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Czas tak szybko mija :) dopiero co powstał nasz dział, a tu mamy z maja :) !
Życzę szczęśliwej ciąży i udanego rozwiązania.
Patrycja - przyszła marcowa mama.
 
Nie, tylko BHCG. Sęk w tym że ta przychodnia do której idę robi to badanie tylko od 7.15- 9 i babka powiedziała, że mam być na czczo. Może jej się coś pomyliło ;) ale mi to nawet na rękę jest. Pójdę jak najszybciej i będę tylko czekała do popołudnia na wynik :)
 
Susel - ja zrobilam wg usg suwaczek teraz. Skoro w piątek byłam w 8 tyg to dzis w 8.3d, termin między 28/29kwietnia. A ty chyba masz na 1 maja? Więc stąd różnica pewnie :)
Ale teraz tak myślę, że w takim razie fasole chyba wielkościowo temu tyg jedynie odpowiadały... Bo jednak termin porodu mam do przodu o max 3 dni i dziś powinien być na suwaku 8t0d ???
Ale nic chyba zostawiam jak jest bo już nie chce mi się latać i tego zmieniać.
Edit..

A tak wogóle to dzień dobry ;)
Przez to suwaczkowe zamieszanie nie zdąrzyłam was nadrobić, a na dziś soporo planów i zaraz idę córę do przedszkola odprowadzić więc do waszych wypowiedzi odniosę się potem. Wybaczcie :)

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Susel - ale tak patrzę i patrzę i ty chyba masz źle ten suwak swój ;)
Ja ten ostatni wg OM miałam o dzień do przodu niż Ty ??? A na liście widzę, że Ty masz termin na 29.04... A ja miałam na 01.05 ( z okresu)

Miesiączkę miałam 23.07 :) - sprawdzałam wychodzi 7t5d ;)


Edit.
Dałaś mi zagwozdkę niezłą :)
Poszperałam w necie i ja wg terminu om i zgodnie z dł,cykli na stronie haczewskiego mam termin na 27.04 i jestem w 7w5d :eek:
Inny pokazuje mi 28.04 jako termin , a jeden jedyny na baby coś tam na 1.05 ???
Teraz to ja mam galimatias w głowie :))
Bo usg wskazywało chyba jednak termin wg OM, a jedynie wielkość dzieci zamiast wtedy odpowiadająca 7w 2d była na równy 8tc. Moje szkraby mają 16mm i 15mm czyli sporo przed Wami jestem ...

Lecę z córką bo już nic z tego nie kumam :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny!

Ja dziś jednak pojechałam rano zrobić bhcg. I przyrost też zbadam w środę. Zastanawiam się, czy jest sens by iść w piątek do lekarza? Będzie coś widać? To niby będzie 6 tc (5t1d).
 
Ostatnia edycja:
Do góry