reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Kurcze-nareszcie nie boli mnie podbrzusze :) je...je...je...czekam z utęsknieniem na wizytę 29 września i usg...To niesamowite, że pierwsza próba okazała sie "trafionym-zatopinonym" a nie należę do pierwszych młodziutkich przyszłych mam / 34+ ha ha. Jak to P.doktor powiedziała-"ostatni dzwonek ale nie przedostatni ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze-nareszcie nie boli mnie podbrzusze :) je...je...je...czekam z utęsknieniem na wizytę 29 września i usg...To niesamowite, że pierwsza próba okazała sie "trafionym-zatopinonym" a nie należę do pierwszych młodziutkich przyszłych mam / 34+ ha ha. Jak to P.doktor powiedziała-"ostatni dzwonek ale nie przedostatni ...

Ja tez juz nie naleze do mlodych przyszlych mam, tez tak jak Ty mam 34 lata:-)
Ciaza tez zaplanowana:-)
 
Heloł ;)

My dziś z córą do 9 wylegiwałyśmy się w łóżku :eek:
A jak wstałyśmy czekało na nas śniadanko zrobione przez p.małża. ja miałam świeże bułeczki i jajka w majonezie - mniam! :) odjadłam się na wszystkie czasy i teraz brzucho ledwo mieszcze w moich ukochanych rybaczkach :D
A kociątko dostało mannę z malinami. Kurcze strasznie fajnie jak ktoś tak o człowieka dba. Teraz zabieram się za pranie, a potem jakiś obiadek szybki i na spacerek do znajomych wyskoczymy ;)

Remont przebiega zgodnie z planem więc narazie termin przwprowadzki nie uległ zmianie na szczęście. Teściowa już od rana histerię urządzała, że bez synka to ona ledwo sobie radzi itp... :rolleyes::confused:

No ale mój nie reaguje i matce do słuchu powiedział więc teraz ma focha :banghead:

No ale dosyć o mnie robota wzywa więc narazie uciekam :)
Zajrzę wieczorkiem.
Całusy :**

Ps. Dziś też narazie mdłości brak :p
 
Cześc dziewczyny!
Nadrobię te kilka stron niebawem, a póki co wpadłam poprosić o trzymanie kciuków w piątek, bo jadę na usg, stresuję się. Jedziemy aż do Birmingham, przy okazji może zaliczymy jakąs wycieczkę po mieście.

Dziś się wyspałam (mąż zajął się córką od rana, jakie to przyjemne pospać do 10 :D), mój kochany od kilku dni się stara i sam z siebie pomaga, cieszy mnie to :)

Miłego dnia dziewczynki :)!
 
Ostatnia edycja:
Hej :-D
Wygnilam się dziś z lubym do 12, po czym taka wyprzytulana sprintem do łazienki leciałam aż myślałam, że drzwi powyrywam.... luby widząc co się dzieje zlitowal się i zrobił śniadanie.... Jak on to stwierdził "masz jeść, chociażby po to, żeby mieć czym rzygać" no i nie było dyskusji....:-D
Ale stwierdziłam, że teraz zjadam połowę tego co zjadałam kiedyś I jestem pełna.. ;-)
Ech, a teraz leniwa niedziela... przeniosłam się z leżeniem z sypialni do salonu i z chłopami oglądam Brzydule :)
 
He he my też dzis do 12 leżeliśmy

No i też jem mniej pewnie dlatego waga spadła
Na razie niewymiotuje choć chęci czyli mdłości ogromne ;)

Miłego dnia

My jutro zaczynamy szkołę oj oj oj
 
Ostatnia edycja:
Ja w przeciwieństwie do Was jem więcej ;) a wymagania smakowe w dalszym ciągu kwaśno- ostre. Od wczoraj na tapecie pomidorówka :)

My byliśmy we Wrocławiu. Mąż przebiegł maraton, za miesiąc Poznań. A teraz wracamy do domu.

Mam na coś ochotę, ale sama nie wiem na co. . .
 
ale tu dzisiaj nic sie nie dzieje, widac ze weekend ;-)

Niesmiala niepotrzebnie Cie tak lekarz nastraszyl. wierze ze bedzie wszystko dobrze! jutro bedziesz miala wynik bety?

Katka no to mamy watek ze zdjeciami USG! masz zdjecie swoich dwoch kropeczek? ale Ty masz przejscia z ta tesciowa...

engacka jednak podjelas decyzje o szybszej wizycie? trzymam kciuki za piekne zdjecia:tak:

Czarnulka, Katka ale macie fajnych mezow :tak:
 
Susel - nie mogłabym dłużej czekać, to nie na moje nerwy, więc wybrałam najbliższy wolny termin :) Mam nadzieję, że wszystko jest i będzie dobrze.
 
reklama
Engacka - na pewno wszystko będzie dobrze :)
Zaciskam kciukasy :*

Susel - no właśnie ja mam jedynie opis :) za zdjęcie i filmik lekarz kazał dodatkowo dopłacić 50zł więc sobie darowałam :/
Z genetycznego pewnie dopiero fotę przyniosę.

Poprawiłam w końcu suwaczek. Teraz lecimy do znajomych ;)

Buziaki :*
 
Do góry