reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam. Moge sie do was dołaczyć?
Mam termin na sam poczatek maja. Jeszcze nie widzialam serduszka niestety czekam do 24.09 na wizyte.
Mam juz córeczke dwu i pół letnia, prawdziwego diabla wcielonego :)
 
reklama
engacka napewno bedzie ok! tylko teraz ciezko wytrzymac do piatku, co? ;-)

Katka dziwna sprawa, nasze suwaczki sie tak roznia a mamy ta sama date porodu... :confused:

asiaf witamy i gratulacje! jak chcesz to podaj przewidywana date porodu i wrzuce Cie na liste!
 
Ja tez jem wiecej i o dziwo w tej ciazy mnie nie odpycha od miesa nie wiem czy za wczesnie czy nie wg mam duzo wiecej sil nie wiem dlaczego ale mysle ze tym razem chłopiec a chce miec corcie
 
Ja też mam niestety wielki apetyt :) muszę się pilnować z wagą, bo ja z tych dużych dziewczynek...
Męczą mnie wzdęcia, macie jakieś sposoby na nie?
 
A co u mnie??? Mloda poszla wczoraj spać o 18 wstala o 8 rano!!! A pozatym wybralam sie dzis na zakupy i kupilam ta lustrzankę teraz bede mogla 2 ke dzieci fotografować..takze obiecalam sobie ze jak zajde w ciaze to kupie i kupilam...

Hmm...moj maz tylko wie o dzidzi i chyba powiem najblizszym dopiero jak zobacze serduszko
 
Nie znam jeszcze dokladnego terminu od gona bo nie bylo jeszcze serca wiec mi nie zakladal karty ciazy. Chetnie podam jak sie dowiem.
 
Witam majówke asiaf:-*

Buu z rana mdłości z wieczora mdłości... :-(

My mamy lustrzankę z rok czasu, jak luby wymyślił,że on musi mieć dobry sprzęt do cykania fotek B-)
 
reklama
Susel- Myślę, że tak, bo rano mam być na czczo, więc pewnie po południu wyniki będą już do odbioru.
Powiedział, że mam powtórzyć będę za 3 dni i do niego zadzwonić powiedzieć wynik ( powiedział, że ten 2gi wynik wynik powinien być 3 x więszy), wtedy będzie na 100% wiadomo, że to ciąża :)
 
Do góry