reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Ja w ciąży z Oliwią byłam raz w szpitalu na 5 dni gdy antybiotyki nie chciały działać a miałam anginę i musiałam je dożylnie przyjmować. Najgorsze 5 dni w moim życiu bo umierałam z nudów. Jako jedyna byłam chora (reszta miała problemy z ciążą), leżałam sama na sali, tv był zepsuty no i tylko gazety czytałam :eek:
 
Lisica moze byc i tak, zobaczymy co reszta mysli. wg mnie to tylko plec dziecka warto dodac jak juz bedziemy znaly.
Didi zamkniety watek to fajny pomysl, ale moze jak bedzie nas wiecej i sie juz lepiej poznamy.

kika naprawde ciezko teraz masz, az sobie nie umiem wyobrazic. a czy wie o ciazy to pytalam dlatego bo myslalam tak jak Matik, ze ucieszylby sie takimi wiadomosciami. przynajmniej jakas radosna wiadomosc dla niego w tych trudnych dniach. ale napewno Ty wiesz najlepiej co dla niego teraz dobre. rowniez zycze Ci duzo sily!

Asiula ale mnie rozbawilas :-D najpierw z Twoja anonimowoscia a potem piszac o szpitalu. tak czytam, piszesz ze najgorszy czas w Twoim zyciu, ja myslalam ze malenstwo bylo zagrozone, albo cos okropnego sie stalo, a Ty piszesz ze nudno bylo :-D:-D
 
Susel, lekarz stwierdzi że wielkość prawidłowa na 5tc i nie ma powodu do zmartwień.
Jakoś się nie martwię, bo mdłości i rzyganie trzyma :-(

A jeśli dziewczynka to też fajnie będzie prościej z imieniem :-D
 
Czarnulka oczywiście ze nie masz się martwić! I napewno nie miałam zamiaru cię zmartwić! Odnosilam się tylko do teorii o płci :)
 
Hej dziewczynki :)
Ja tylko na moment, urwałam się na chwilę z gościny, żeby nie zasnąć, bo kryzys złapałam. Jednym okiem oglądam "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" :)
Ogólnie czuję się ok. Na wieczór i rano strasznie bolą mnie piersi. Poza tym, żadnych innych objawów, bo to, że piłabym bez przerwy to nie wiem, czy mogę do objawów zaliczyć?
Teraz żyję myślą: Byle do poniedziałku, bo lecę z rana na Bete i w czwartek powtórka Bety.
Oby wszystko było ok, bo trochę się martwię, że w 5 tyg i 3d ciąży lekarz nie wiedział, czy to pęcherzyk :(
Oczywiście poinformował mnie ze to może być ciąża pozamaciczna, skoro miewam czasem bóle brzucha i mam tak dużo wód, czy jak on to fachowo powiedział, ale powiedział też, że może ten płyn być wynikiem owulacji, więc ogólnie mówił raczej na +. Mam nadzieję, że BETA wyjdzie ok i niedługo zobaczę swojego malucha :)
Sorry za marudzenie, ale musiałam z siebie wyrzucić, to z czym się borykam :(
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę miłego wieczorku i dobrze przespanej nocy :) :***
 
reklama
Asiula - piękna kropeczka :*

Lisica - to miłego wieczorku przed tv :)

Susel - ja też jestem za tematem zdjęć usg i ogólnie wieści z wizyt. Hehe księżna może i kwietniówka, ale ostatnio przenosiła więc teraz też może tak będzie :D


Kika - ja też myślę, że może jednak warto by tacie powiedzieć o bobaskach... A może wrócą siły?? Organizm człowieka jest nieprzewidywalny. Być może tata znów będzie bardzo chciał walczyć, a nawet jeżeli nie to warto by wiedział. Bo na pewno będzie szczęśliwy wiedząc, że jego córki są tak szczęśliwe i spodziewają się maluszków.
Przytulam Cię bardzo mocno :*

Didi - hehe po porodzie bieżnia się przyda. Jak to mówią co się odwlecze to... :)

Mitaginka - musisz niestety narazie zrezygnować biegania :( ale zazdroszczę zapału ;)

Asiula - o tak u mnie teraz też tak było... Nuda normalnie zabijała :/

Czarnulka - na pewno z maluszkiem jest dobrze i ślicznie się rozwija. Wielkość zarodka/ płodu to bardzo indywidualna kwestia :)

Od siebie dodam, że zaraz uciekam spać. A za godzinkę mój chłop w końcu wróci z Poznania i zda relację jak remont idzie. Bardzo się z tego cieszę bo stęskniłam się baaardzo ;)

Dziś nie miałam mdłości ni innych nieprzyjemnych dolegliwości oby już tak zostało.
Spokojnej nocki i miłej niedzieli babole ;)

Całusy :***
 
Do góry