reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Wy już tak daleko wybiegacie w przyszłość, żeby o butelkach myśleć? :-D
Ja nic nie kupię w tym roku.
Jeszcze nie wyobrażam sobie, że będzie nas więcej. W głowie mi się to nie mieści, takie to nierealne..
Niby już uwierzyłam w swoja ciążę, ale jeszcze nie uwierzyłam, że z tej ciąży ma być dziecko.. jakby to były dwie zupełnie różne sprawy. :eek::rofl2:
 
reklama
kokardkaa,a żebyś wiedziała! :D Wizytę mam o 9.30 więc no:-D mam cały dzień! Mi sie nigdzie nie spieszy :cool:

ja kupiłam komplet butelek z tydzień temu...akurat trafiłam na przecene aventu i długo sie nie zastanawiałam, bo koleżanki chwaliły, a poza tym mam też podgrzewacz aventu wiec no ;-)
 
Wy już tak daleko wybiegacie w przyszłość, żeby o butelkach myśleć? :-D
Ja nic nie kupię w tym roku.
Jeszcze nie wyobrażam sobie, że będzie nas więcej. W głowie mi się to nie mieści, takie to nierealne..
Niby już uwierzyłam w swoja ciążę, ale jeszcze nie uwierzyłam, że z tej ciąży ma być dziecko.. jakby to były dwie zupełnie różne sprawy. :eek::rofl2:

:) Przechodzisz ciaze jak facet :p Akceptacja sytuacji z wiekszym oporem :p Boskie :)
 
Melduję sie na szybko ale nie doczytam wszystkiego. Produkcja jak zwykle ;) Ja ciągle zaganiana, ciągle coś :)

Witam nowe mamusie!

Jeśli chodzi o butelki to ja wybrałam Avent i będę się go trzymać jeśli drugie dzieciątko je zaakceptuje. Ewentualnie medela, bo takie tez miałam.
Od jutra postaram się być na bieżąco.
 
Matik 2012 juz jakos ochlonelam i twierdze że co by nie bylo to kochać będę

Jak zwykle spac nie moge grr
Co do butelki chyba kupie jednak TT ..
 
reklama
Dzień dobry. Witam się z poranną kawką. Wrzuciłam naszą dzidzię w odpowiedni wątek.
Barszczyk czerwony kończy się gotować, pierwszy raz robię z pieczonych buraczków.
Ja o zakupach dzidziusiowych jeszcze nie myślę. Mamy bardzo dużo dzieci po Jasiu, poza tym jak będzie cieplej i większy brzuch będę miała większy zapał, tak jak w pierwszej ciąży. Poczekam też na ostateczną płeć :)
 
Do góry