reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Maj 2015

reklama
Konsystencje maja ziemniaków ale słodkie i nie tak miękkie jak ziemniaki
Mniejwiecej :) pyszne
Najpierw sie je gotuje potem do piekarnika obiera ze skorupek i je
oj pyszne
No ale wiadomo smak nie ziemniaków mniejwiecej konsystencje taka maja
Czasem mozna kupic takie ju zrobione w torebce jak cukierki w sklepie myśle ze w Polsce bed dostępne w takich sklepach z lepszymi produktami albo ze zdrowa żywnością
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1414670779.708283.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414670779.708283.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414670779.708283.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Witamy nowe mamy:)

Partner przy porodzie - moj nie chce uczestniczyc zwlaszcza w tej ostatniej fazie i ja tez nie czuje wielkiej potrzeby zeby na to patrzyl. Pepowiny lepiej niech nie przecina bo by zemdlal.

Ciucholandy - ja mieszkam w takim miejscu gdzie jest ich pelno, lepsze i gorsze, ale jeden jest mega! Dostawy sa raz w miesiacu ale towar pierwsza klasa. Duzo z metkami. Firmowe, wszystko na wieszakach, zero szmat. Ja zdecydowanie bede sie tam zaopatrywac w luzniejsze ciuchy:)

Ja dzisiaj gotuje krem z dyni:)
 
Do góry