reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Vivid ja na Twoim miejscu bym sciągnęła mleko i dziecko zostawiła z teściową. Poszłabym do kościoła i na godzinkę lub dwie na wesele. Dla prababci można wydrukować ładne zdjęcie. Skoro to wesele siostry to głupio by było nie być chociaż to pewnie będzie zależało od tego jak będziesz się czuła po porodzie. No i pewnie za sukienką będziesz musiala latać na ostatnią chwilę.

Nasza babcia nie odmówi sobie tej przyjemności, żeby byc u wnuczki na weselu :) mysle ze czas wszystko pokaze. Nie wiem czy odwaze sie zostawić takiego malucha z kimkolwiek.. A kto wie, moze bobo będzie siedziało jeszcze w brzuchu ;)
 
reklama
Dziewczyny zerknęłam na kompa i zobaczyłam że dzisiaj moja suczka ma 1 urodziny, ale ze mnie gapa, mogłam jej chociaż smakołyka kupić :(
Suzi chyba nie ma nastroju impezowego ze, względu na pogodę, zobaczcie same :)
 

Załączniki

  • 1411806613979.jpg
    1411806613979.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 38
Dzięki dziewczyny za miłe słowa przekażę solenizantce :rofl:

Ogólnie to wizualnie mi ta rasa na początku nie przypadła mi do gustu, ale córcia się uparła, chyba za dużo zakochanego kundla się naoglądała :-) zadecydowałam się na rasę , jak poczytałam o cechach charakteru tych psów, zero agresji, idealne dla dzieci.

Ogólnie dziewczny to powiem Wam, ze dzisiaj zauważyłam z rana, że mi odstaje brzuch:szok:, nie spodziewałam się tak szybko. Mąż do mnie mówi no to trzeba zacząć robić sciankę i zdjęcia zbierać :)

Słonko wyszło idziemy na spacerek bo od tego siedzenia w domu to tylko się lenię :-)
 
W "zakochanym kundlu" to cocker był, nie caviś, ale mniejsza o to.
Słodziak. :-)
Ja mam dwa PONy... i tony liści obecnie. Wnoszą wszystko na łapach.


Dziewczyny, myślicie, że można bezpiecznie latać w drugim trymestrze?
Czytałam, że tak... i kusi nas, żeby gdzieś wyskoczyć w tym czasie. Tak na 3-5 dni, zanim jeszcze dziecko nas zacznie ograniczać.
Jakiś tani lot by się wynalazło.
W głębi duszy nie mogę się pogodzić z ograniczeniami w kwestiach urlopowych, jakie przyniesie nam pojawianie się dziecka.
 
reklama
Hej dziewczynki :)

Mam pytanko :) Od początku ciąży nie odczuwałam żadnych mdłości ani nie wymiotowałam. Dziś WG OM jestem w 7tyg i 4dn ciąży.

Możliwe jest żebym z dnia na dzień miała ciążowe mdłości? Dziś właśnie od rana niemalże z małymi przerwami przytulam kibelek :( i musiałam sobie wziąć urlop na żądanie w pracy :(
 
Do góry