reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
Dlaczego by nie :) ja bym była przeszczesliwa, a luby musiałby się pewnie oswoić z tą myślą ;) no i na początku mogłoby być ciężko z opieką nad 2 dzieci...z tego względu, że mieszkamy w Niemczech i nie mamy tu żadnej z babć do pomocy, ale nie ma sytuacji bez wyjścia. Podejrzewam kwestia dobrej organizacji :)
 
Witam się z rana. Pół nocy nie mogłam spać bo w głowie miałam bliźniaki.
Mam pytanie czy jeśli poszłabym już na USG było by widać czy to jedno dziecko czy dwoje?
 
Dzień dobry :)

My zaraz będziemy wyybywać na akademię do przedszkola. Dzień zapowiada sie ciepło, ale deszczowo. U nas leje :-(
W nocy była mega burza przez co spać nie mogłam i zmęczona niesłychanie jestem :confused:
Ale jak wszystko pozałatwiam to jak nic się położę no. Chociaż najpierw obiad będę zrobić musiała, a coś jak sobie pomyślę o tych zapachach to mnie mdli :rolleyes::o

Odliczam czas do wizyty bo martwię się czy wszystko ok, ale tak wolno chwile płyną....

No nic lecę śniadanie dać dziecku :)

Miłego dnia dla was wszystkich ;)
 
AnnaMaria ja w pierwszej ciąży nie miałam mdłości. Teraz mam nadzieję że też tak będzie :) Lekarka mi mówiła że to od ilości progesteronu we krwi. Te kobiety co nie mają go za dużo nie mają mdłości. U mnie chyba tak było bo kreski na teście zawsze miałam baaaardzo słabe a jednak wszystko było ok. teraz jest odwrotnie. Kreski są pokaźne :p Ale jestem dobrej myśli :)

Czarnulka ja w pierwszej ciąży już w 4 miesiącu w ciuchach ciążowych biegałam, ale jestem wąska w biodrach i brzuch szybko mi wyskoczył i to dość nisko. Nosząc rozmiar 25 przed ciążą to 6 miesiącu nie wchodziłam w rozm 32 ale dlatego że brzuchol był za nisko. No ale brzuch rósł mi właśnie tylko do 6 miesiąca a potem stanął w miejscu :)
A dokładnie z jakiego miasta w Niemczech jesteś? To Twoja pierwsza ciąża?

Ka_tka moja córcia dzisiaj też idzie pierwszy dzień. Chodziła też prędzej ale w wakacje jej nie puszczałam no a teraz jest problem bo nie chce iść. Teraz jeszcze śpi ale pewnie ryk będzie :(


Umieram z bólu piersi :( To jest coś strasznego ;( Zostały mi tylko małe 2 miesiące spania na brzuchu ale przez cycki nie daję rady... ehhh...
No i to spanie... W dzień i wieczorem z łóżka bym nie wychodziła a rano o 5 już spać nie mogę. Jak ja przetrzymam jeszcze 2 miesiące zanim wszystko znowu będzie znośne :)
 
No to znajdę dziś w internecie lekarza w moim mieście który zrobi mi Usg w tym tyg nie będę czekać do 12 bo umre z niepewności.
Co do spania to ja z synkiem w ciąży spałam na brzuchu do 5 miesiąca.
 
Witajcie :) ja po weekendowej przerwie wrazcam a tu tyle nowych twarzy :) Witam nowe majówki :)
A do tego jakieś wróżby bliźniacze :) ja nie przewiduje u siebie takiej możliwości.
Właśnie wróciłam z przedszkola - moja córcia właśnie rozpoczęła swoją przygodę. Pobiegła jak na skrzydłach - zobaczymy jak będzie jurtro, bo u niej pierwszy dzień czegoś nowego zawsze jest pod znakiem euforii , a później bywa różnie... Emi jest dzieckiem żłobkowym i do piątku chodziła jeszcze do żłobka, więc może będzie ok, chociaż ostatnio miła kryzys i nie chciała tam chodzić. A ja czekam na moje mega objawy ciążowe... a póki co nie mam ich zbyt wiele... wiem że to nic złego , ale niepokój jest. Miłego dnia życzę :*
 
reklama
Asiu, ja bym pewnie nie kupowała narazie nic ale przez te wzdęcia dżinsy mi się ledwo dopinaja. A nie chce pewnego dnia do pracy iść w rozpiętych spodniach ;)
Ja mieszkam niedaleko Köln, a w Köln pracuje. Dzidziuś pierwszy :)
 
Do góry