reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
noirel, eklerka jakie pyszności...:-D

kolorowa a co jak nie wylezie:-D:szok:?
Ja właśnie ululałam Adulę i jedziemy z małżem do biedrony na zakupy....wreszcie nakupię sobie słodyczy bo cukrzyca już ustapiła:-D:-D:-D
 
Nie wiem jakim cudem on tam wszedł ale mały był to się jakoś przecisnął, później żeby go wyciągnąć musieliśmy zdjąć tą kratkę z góry ale syczał na A. jak go wyciągał :p
haha, natalia to udanych zakupów :-) ja się już ograniczam, bo mnie te 22kg na + dobijają :/
 
mi oczywiście po złości musiał się paznokieć złamać na samą komunię,dobrze ze ten najmniejszy to tak nie widać.Kacper stracił okazje na wcześniejsze wyjście,od jutra nic nie robię żeby nie sprowokować porodu,najbliższy wolny termin dopiero 20 maja!!!tylko czwartek mam troszkę planów,łącznie z ktg i wizytą u gina,o kino może zahaczę i o sushi jak zdążę...
 
ja na chwile, melduję się dalej podwójna :) jutro wizyta u lekarza, może coś się dowiem
jedyne co to wczoraj przez jakieś 5 minut miałam leciutkie takie okresowe uczucie, a tak to bez zmian
boję się coraz bardziej...zobaczymy co jutro usłyszę
 
witam,

nie mam dzis na nic ochoty - bilirubina 248 :((((((((((((((((
nie mam pojęcia co robić.... szpital już sie na nas wypiął, we wtorek idę do pediatry....

natalia, uważaj ze słodyczami - też powodują lekkie wzdęcia - a dokładniej pobudzaja produkcje gazów wydechowych;)

dobranoc...

&&&&&&&&& za dwupaki!
 
Noelle, chmurka-nie wiem jak to jest z tym krwawieniem, ale ja juz ponad 5tyg i ciagle plamie. Juz bardzo slabo, ale ciagle cos tam jest.

Cos dzisiaj cichutko na BB.

U nas zaczelo padac i zbliza sie burza. Grzmi... aby bez gradu

Trzymajcie sie
 
Hej dziewczyny. przekazuje informacje od Aishy

"
hej wam, nie mam za wiele czasu, jestem od dzis w domu z mała. Porod jednak naturalny, niesamowite przezycie (na bol parte mialam zo- polecam!), krocze boli ale z dnia na dzien coraz mniej. Mała urodziła się 2900, 56cm, 10 pkt, 8 maja o 22.50 :) Przekazcie proszę info na majówki. Ja narazie czuje się strasznie zdezorganizowana, hormony walą, karmienie piersia- istny obled ale nie poddaje sie! krew, bol i lzy ale mleka duzo i Madzia chetnie pije, musze stosowac kapturki ochronne, bo mam za plaskie sutki. Spalam bardzo malo w szpitalu, jestem wykonczona ale szczesliwa. Czekam teraz na pozostale! chcialabym wam napisac wiele wiecej ale zaraz czeka mnie karmienie glodomora. moj porod trwal 4h a od odejscia wod do narodzin troche dluzej. Rozwarcie zrobilo sie bardzo szybko dlatego decyzja o sn, ale ciesze sie bardzo, kobitey po cc wygladaly strasznie...bidulki. koncze ciao! napisze jak bede miala wiecej czasu, przepraszam ze was nie doczytalam. pozdrawiam!
 
reklama
Jaką ma bujną czuprynkę!:-)
Dziewczyny rozpakowywać się!!!
Ja jutro musze oddac mocz do badania więc znowu ciężka noc przede mną...:/ jak to zrobić żeby przespać noc bez wstawania na sii?? :/
 
Do góry