reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

czesc dziewczyny,
trzymam kciuki za badania,porody i karmienie oczywiście.
Mój synuś jak w zegarku co 3 godziny budzi się na jedzonko.
teraz śpi.
miłego dnia!
 
reklama
Ninette szybkiego porodu życzę:-) Aśka może dziś się uda,oby!!!

ja nadal z bólem w spojeniu łonowym,ledwo chodzę,ale ten tydzień się lenię żeby mały posiedział do komunii
 
dzień dobry...

Ja calą ciąże bezinfekcyjnie a teraz cos mnie na dole piecze... nie wiem czy to od spuchnięcia czy od grzybicy.. wiec profilaktycznie clotrimazolin an noc w czopkach brałam... ... w czwartek wizyta w poradni patologii ciąży...
 
cześć moje kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BARDZO BARDZO WAS PRZEPRASZAM ZA ODSTAWKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mój M najpierw tydzień w delegacji a potem pojechał z małym na tą rehabilitację do Łeby i zabrał neta... w końcu to jego służbowy!
ale już jestem. nadrabiać nie nadrobię ale chętnie się dowiem co u was!!!

u mnie fontanna mleka, ściągam 100ml żeby dopiero dostawić małą bo inaczej nie umie złapać tak pełnej piersi. złapała wiruska z katarem i kaszlem, zaraz jedziemy na kontrolę. przybrała już prawie kg i w ogóle jest super!!
niestety życie za życie- zmarła babcia M, nie wiem czy pamiętacie- w okolicach świąt była w szpitalu. wypuścili do domu i bęc...ostatnie dni spędziłąm u teściów...

poza tym ok.
 
witaj kartagino!! :D Upraszamy o zdjęcie pociechy!
U mnie samopoczucie odrobinę lepsze bo głowa nie boli, ale dalej czuje się grypowo i słabo. Zaczął się kolejny tydzień siedzenia w domu samej i szczerze to chce mi się wyć. Prognoza pogody jest gorzej niż pesymistyczna do piątku deszcz i w porywach do 15*C ...
W planach doktorek, jak będę w stanie chodzić to może do miasta na chwilkę, potem za pewne sofa i egzystencja radosna aż mężowy nie wróci z roboty :>
Łiiii jakie moje życie jest ciekawe :D
 
fiołkowa czasem tak jest że przez 2-3 dni nic a potem znowu, ale ja miałam lekko, potem przerwę, potem znowu mocniej tak że po każdym karmieniu musiałam wkładkę zmienić i nagle cisza i nic od 4 dni....
mała z rana zjadła z jednej piersi więc z drugiej ściągnęłam mleko bo już mnie bolała i wyszło tego 70 ml, ręcznym laktatorem po 5 min :szok:chcemy mała trochę nauczyć z butli pić żebym czasem mogła gdzieś wyskoczyć....
 
Cytryna - no to super ;) Grunt to sie nie poddawac;)

Kartagina - witamY z powrotem;)

Sembo - moj dzien wyglada podobnie jak twoj - zyc nie umierac. Jeszcze leje na dworze;/

Ninette - kciuki &&&

MaM depresje dzis ;( To miala byc TA data... A gowniarz ani mysli wyjsc;(
Chce mi sie wyc;/ I NIE CHCE JUZ W CIAZY CHODZIC! CHCE MOJEGO SYNA!
 
Witam sie po weekendzie.Za oknem leje a ja doslownie zasypiam nad kawa...:baffled: Chyba wezme Malizne i sie przyloze do poduszki jeszcze na chwilke :sorry2:

Za dwupaki &&&&&& To prawda,ze te ostatnie tygodnie najgorsze.Jak Was czytam to sobie przypominam jak swirowalam...Trzymam wiec kciuki za szybkie ruszenie,lekkie i krotkie porody!

Kartagina u nas tez katarek.Ja od poczatku wiedzialam,ze tak bedzie wiec sie specjalnie nie przejmuje.Zuza bedzie przynosic rozne ciekawostki z przedszkola-tego nie przeskoczymy :dry:

Citrus gratuluje sukcesu cycowego!Super!

Mam wrazenie,ze moglabym wykarmic bliznieta.A wieczorem jak sie Malizna najada na noc to pustoszeja.Ciagle sie boje,ze mi zabraknie.Chyba jak kupie puszke z mm to bede spokojniejsza :sorry2:
Poza tym wszystko ok.Skonczyl sie wlasnie dlugi weekend(od czwartku),plany na ten weekend pokrzyzowala wredna pogoda.Teraz czekam na slonce.Wczoraj siekalo takim gradem,ze momentalnie sie bialo zrobilo w ogrodku.Dobrze,ze moich roslinek wzrastajacych nie poniszczylo.Siekalo pod takim katem,ze je barierka balkonowa chronila ;-)
 
kurde w ogóle wczoraj jak wracaliśmy z car boota to akurat musieliśmy trafić 5 min po tym jak baba potrąciła na przejściu dziewczynę... Grubo ją poobijało, rozwalona głowa itp, ja mam szkolenie pierwszej pomocy ale kurde bałam się że zemdleję jak wyjdę i ja będę potrzebowała więcej pomocy niż ona ... Z wrażenia pod domem się rozbuczałam jak wół.
 
reklama
Do góry