reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam się i ja, jeszcze w dwupaku

Aczkolwiek dziś całą noc brzuch bolał, a około 4 złapały takie skurcze, że już prawie na porodówkę mąż mnie wywiózł, co prawda trochę przeszły po 6, ale nadal co jakiś czas mnie coś złapie, więc mam nadzieję, że to już blisko :)
 
reklama
a może zaktualizować listę rozpakowanych i danych o dzieciaczkach :nerd: bo jakiś faktycznie zastój mamy z porodami:baffled:


p.s. taka ostatnia deska ratunku:-p
 
Witam się i ja :) Też nadal w dwupaku i dołączam do "ekipy Julki" czyli do tych bez objawów co jakie ostatnie się rozpakują :-D
Wczoraj byliśmy na usg i nasz synek waży 3250g a obwód główki ma 33 cm :szok::szok: Czy ja go urodzę????:baffled::baffled:
 
podziwiam że tak walczycie o laktację, ja bym się pewnie poddała, z pierwszym miałam problem bo nie chciał ssać to przeszłam na laktator, ale jakbym miała ręcznie ściągać albo traktować laktatorem puste (.)(.) to szybko bym się poddała
Za to mnie martwi że po 2 tyg od cc przestałam krwawić.... po pierwszej cc plamiłam 6 tyg, a teraz cały czas miałam lekko, zdarzało się że po karmieniu młodej poleciało intensywniej i nagle od 3 dni cisza.....nic mnie raczej nie boli, rana wygląda ładnie ale w necie piszą że nagłe zatrzymanie krwawienia skonsultować z gin....hmm.....
 
Witam się ja znowu nie wyspana (toaleta co 2 godz), więc chyba nie chce mi się dzisiaj rodzić, zresztą marne szanse na to..:-p
Rysia myślałam, że już urodziłaś, no nic trzymam kciuki za jutro :-) Rodzisz w końcu na ujastku??
Pogoda senna, zjem śniadanie i chyba dalej idę spać ....
 
CZEŚĆ MAMUŚKI!

Miałam parę podejść do wpisu i ciągle mi się nie udawało.
jak jesteśmy wszyscy w domu to roboty jest "po pachy"
czujemy się dobrze,jestesmy w domku. więcej opiszę jutro.
mój synuś jest cudowny, piękny, uroczy, słodki,jedyny, kochany,grzeczny,najedzony. kocham !

za wszystkie 2 paki trzymam kciuki!
świeże mamuśki pozdrawiam serdecznie!
dziękuję za kciuki i gratulacje wszystkim i każdej z osobna!
buzi moje Słodkie! :)
 
Tak, na Ujastku... chociaż jak mi położna KTG podłączała to patrzy na brzuch i pyta "a co to jest?", a ja mówię "pompa insulinowa", a ona na to " taaaaak? pierwszy raz widzę"... :dry:. No więc powiedziałam, żeby się lepiej nie przyznawała bo jeszcze stąd ucieknę :sorry2:
 
To dziewczyny szykujcie sie na jutro- mi pasuje data 15.05. więc jeszcze 3 dni- w sumie jutro jade do gin po dalsze zwolnienie wiec zobaczymy co tam sie dzieje- i czy wogole ma zamiar sie dziac.
Ech - ja im bliżej to tym bardziej sie boję. :baffled:
 
reklama
Mi to już każda data pasuje :p
Do dziś mam L4 i będę musiała jechać do mojej gin żeby mi wypisała kolejne :/ Uskuteczniamy z mężowym masaż szyjki ;D ale cholera nic to nie daje :wściekła/y:
 
Do góry