reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

chmurka, Noelle - ja też mam dziwnie z tymi odchodami. Parę dni po wyjściu ze szpitala przestałam krwawić, potem polało się ze mnie parę razy, a teraz od paru dni non stop plamię z dużą ilością śluzu. Może tak ma być po prostu?:baffled:
 
reklama
Melduje sie po calym dniu dalej w dwupaku ;]
Leze w lozku i troche mnie brzuch pobolewa okresowo, ale juz raz mnie tak postraszylo, wiec nie wierze, ze to cos oznacza;)
Ale kurde za godzine moja data wiec pasowalo by urodzic ;)

Dobranoc ;)
 
Fiołkowa, mnie gin powiedział, że krwawi sięvzwykle przez cały połóg, raz mniej, raz bardziej, ale ważne, by jako całość były to upławy coraz mniejsze ;)
 
Fiołkowa, mnie gin powiedział, że krwawi sięvzwykle przez cały połóg, raz mniej, raz bardziej, ale ważne, by jako całość były to upławy coraz mniejsze ;)
 
Ja już się witam z rana.

Nie śpię od 3 :-( Jak już się obudziłam to włączyło mi się myślenie o wiadomo czym. Mały mi uciska na nerwy tak że czasami tracę czucie w nodze. Kurde jak tak zrobi mi na schodach to się chyba zabije.

Zjadłam naleśnika , wypiłam melise i spróbuje lulu, a jak się obudze ( oby jak najpóźniej) to liczę na wieści o porodach.

Miłego poranka mamusie!
 
Witam się ja, wstałam na siku do kubeczka i nie mogę dalej spać:/
spadam na badania (ostatnie-hurra)
miłego dnia i liczę, że któraś się dzisiaj rozpakuje, w końcu tyle polowało na tą datę :-)

marciosz trzymam za Ciebie kciuki dzisiaj !!!! &&&
 
Hej dziewczyny! Kciuki za badania i porody (właściwie w odwrotnej kolejności!). Wekend był wymówką, wiadomo, ale teraz do dzieła! :))))

Ja po całkiem przyjemnej nocy. Po wieczornym cycaniu zakończonym trochę po 22-giej, Mateusz pięknie zasnął i obudził się dopiero o 3-ej. Possał pół godziny z obu piersi i znów zasnął. Następna pobudka była dopiero o 6.45. Pierwszy raz od ponad tygodnia udało mu się wieczorem zasnąć na samej piersi, bez butli. Może w końcu coś ruszyło? :)
 
hej dziewczyny witam sie w dwupaku. za godzinkę jadę do gin. mam nadzieje ze cos wkońcu sie ruszy. meza mojego wykorzystuje:happy2: więc jeszcze gin i może pójdzie.
'ale wiecie co obawa coraz większa jak was czytam, ze wszystko się zmieni- wstawanie w nocy- jak ja uwielbiam spac- jak ja to ogarnę:zawstydzona/y:uuuuuuchh
Trzymam kciuki za wszystkie nie rozpakowane i za siebie:baffled:
 
citrus gratuluję sukcesu, fajnie, że u Was coraz lepiej z karmieniem :-)
edyta ja też jestem wielki śpioch i też się zastanawiam jak ja przeżyję, chyba w zombie się zamienię.... ale pewnie każdy gest Dzieciątka mi to wynagrodzi:-)
też bym mojego A. powykorzystywała ale nie mogę, bo ciśnienie mi się podniesie..:/
Ninette trzymam kciuki za szybki poród !! &&&
 
reklama
Cześć baby :p

Cytryna widać mleczarnia ruszyła z pełną parą :-) i tak trzymać :tak:

Dziewczyny w dwupakach &&&&&&&&&&&&&&&

A ja wczoraj pojechałam na IP, nic szczególnego się nie działo, ale stwierdziłam, że pojadę sprawdzić. No i poleżałam na KTG i zbadała mnie gin - szczególnych oznak porodu brak ale pocieszyła mnie, że może się zacząć w każdej chwili. Aaaaaaaaa i tak mnie wybadała, że całe podwozie mnie boli no i teraz trochę plamię, ale w sumie to uprzedzała, że tak będzie ;-)
Nic to, pozostaje czekać i uzbroić się w cierpliwość.
 
Do góry