reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Chusteczki spakowane.

Nanulika dobry pomysł żeby wrzycić do samochodu, żeby roztargniony tatuś nie krążył w razie jakby zapomniał ;)

My musimy z M. zejść i nauczyć się montować nosidełko w samochodzie.
 
ja pieluszek wzielam całą paczkę czyli 48 szt i chusteczki też już spakowane.
Zapo ale Ci zazdroszczę że masz za sobą cc

Ja sobie też zazdroszczę. Ale mnie szwy wkurzają, a wyciągną mi je dopiero w piątek :dry:
Śmiać się nie mogę, bo tak głupio to ciągnie.

Eljar ja też mam dużą nadwagę. Olbrzymią nawet. Ale małymi kroczkami...
 
a jeszcze dla tych, które będą cierpieć po porodzie SN - niezawodne kółko poporodowe Kółko połogowe koło poporodowe pierścień siedzenia (3179804840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oczywiście można kupić tańszą wersję :) ale jest rewelacyjne, gdy cała pisia boli niemiłosiernie a nie da się nawet usiąść nawet na chwilę żeby chociaż dziecko nakarmić. Ale nie ma sensu kupować wcześniej, bo nie każdej się przyda.
 
Jak tam??????? Babole?? ;-):-)
Jakaś cisza tu nastała ;-) a za chwilę będą wieści w wątku szpitalnym ;-):szok:

Noelle daj znać czy się zdecydowałaś jednak rodzić, czy po prostu tak Cię wciągnęła impreza imieninowa mężowego?????:-);-)

Ja się dziś nałaziłam :-p:-p:-p Wciągnęłam talerz pomidorowej mmmmniam - uwielbiam a teraz jeszcze naleśniki z serem białym na ciepło z serkiem homogenizowanym i konfiturą malinową i chyba zaraz się ocielę :szok:;-) a co najmniej urodzę ;-):-):-)

Ooooooooooooo Zapo wróciła i już pilnuje porządku :-);-);-)
 
reklama
ardzesh - na na takim kole zwykłym ratunkowym dla dzieci siadalam ponad miesiąc po porodzie.... bardzo fajna rzecz i bardzo przydatna ja nie mogłam inaczej siedzieć zbyt naciagalo mi szwy !! ale niektórzy nie czują tego bólu i to koło nie jest im potrzebne więc najlepiej po porodzie się zaopatrzyć w to gdy stwierdzicie ze potrzebne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry