reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

oooo Natalia widzisz mi sroda tez pasuje;-) dawaj razem na porodowke,w kupie razniej;-) albo poczekajmy do 30 to kore wezmiemy ze soba bo ona uparcie 30 oczekuje:-)

Ja dzielnie przezwyciezylam popoludniowa spiaczke wiec jest nadzieja ,ze przespie noc.Rano musze wstac skoro swit.Honorowo oddac mocz i krew na badania.A ze w mojej miescinie jest dziadoskie labolatorium dzialajace od 7 do 8:30 tylko wiec rozumiecie moja radosc ze moge leciec o tak nie ludzkiej porze dac sie pokluc .Zwlekalam z tymi badaniami bo uparcie twierdzilam ze zdaze 7 razy urodzic do kolejnej wizyty i po co mi te badania....hehe..jak zwykle moja intuicja w ciazy zawiodla..;-) Poszlabym spac ale mi sie nie chce.hmmmm..

eklerka -zakup pierwszorzedny!! A mi tylko bujaczka-lezaczka brakuje:-/
 
reklama
mi jeszcze brakuje leżaczka,niani elektrycznej,karuzelki,no i jeszcze myślę o kosmetykach,tylko nie wiem czy ten oilatium czy mustela ...nie wiem czy te nazwy dobrze napisałam
 
Ostatnia edycja:
Eklerka- genialny bujaczek:-) Mój A. łaskawie złożył dzisiaj to łóżeczko, oczywiście nie mogłam się doczekać i już je całe ubrałam, żeby zobaczyć jak będzie wyglądać, jutro to zdejmuję do prania:-) Wrzucę zdjęcia może na zakupowy...
Ja chyba dzisiaj zaliczyłam pierwsze skurcze przepowiadające, bo od paru godz. ale w nieregularnych odstępach czasu czuję spinający, kłujący ból w brzuchu i towarzyszy im twardnienie brzucha:eek: I raz nawet mnie przeczyściło... może to z podniecenia, że już wszystko gotowe ? bo dopakowałam dzisiaj torbę, łóżeczko złożone, pierwsze pranie zrobione, więc można rodzić.. aczkolwiek ja chyba jeszcze powinnam zaczekać ze 3 tyg.:-D
 
Hahaha... patrzcie, tak na czasie akurat:
1365676860_koqfa5_600.jpg

P.S. Ale mnie wzięło na ananasa!! :wściekła/y:
 

Załączniki

  • 1365676860_koqfa5_600.jpg
    1365676860_koqfa5_600.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 62
Eklerkaa mi tez często twardnieje ale dzisiaj dopiero zaczęło mnie boleć i to czasami dość mocno...
Co dwie Nikole to nie jedna:-D Twoja pewnie będzie pierwsza na świecie :-)
 
rysia hehe dobre

jeśli chodzi o zakłady kto następny to ja się pisze na ochotnika
od kilku dni męczą mnie nieregularne skurcze i już mam dosyć, niech się w końcu porządnie rozbuja bo już nie mam siły, a na porodówce by się przydała..
 
cześć dziewczęta :)

Całą noc się męczyłam z mega zgagą.... to po tych pawiach nielotach. Przekręcałam się z boku na bok chyba z milion razy. A teraz jeszcze mężowy mnie obudził o 5:30 czy bym mu kanapki zrobiła:szok::baffled: więc jak już wstałam to Was poczytałam.
Ja to nie wiem ale mi to ten brzuch się stawia - robi się mega twardy ale nie boli tylko czuję tak jak by mi ciśnienie rosło. :dry: Sama nie wiem co mam o tych skurczybykach myśleć??

Nic to biorę się dziś za te okna .... do mieszkania wpadnie trochę światła ;-);-);-) I może jeszcze firanki upiorę przy okazji, a co tam niech im będzie :dry:;-)

NO i Kartagina OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Szkoda, tylko że się tyle czasu męczyłaś bidulko. Ale już możesz utulić Martusię <3
 
reklama
ale sie Kartagina nameczyla....ale jaki efekt:-):-):-):-)
Ciesze sie razem z nia!!!:-*

Ja juz na nogach...noc przespana.Musze sie ogarnac itd i do tego labolatorium....ale mi sie chce spac!!!!
 
Do góry