reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

18 godzin !!!! wow bidulka musiała się męczyć ale już pewnie zapomniała o bólu i tuli Martusię :)

Moja noc nieprzespana, niedługo zamierzam obudzić małżonka, nakarmić i namówić go na wyjazd do parku pospacerować, zdjęć porobić jeszcze przed jego pracą.
A Noelle co Ty jeszcze za badania musisz na koniec zrobić? Ja już chyba wszystko mam tylko do cc muszę zrobić krzepliwość, sód, potas.

miłego dnia babeczki, czyli która dziś następna?
 
reklama
wikki ja musze ta morfologie i zelazo no i siuski.Ta moja anemia byla kontrlowana miesiac temu ponad i lekarzowi bardzo zalezalo zeby sie przed porodem z badaniem wyrobic.Ciekawe po co;-)

wikki to ty teraz do lozka i odsypiac!!

aska to moze ty nastepna?chetna?bo sie tak meczysz
 
a ja jestem w szoku :szok::szok::szok::szok::szok: spojrzałam na moje nogi iiiiiiiiiiiii pierwszy raz od kilku miesięcy zobaczyłam swoje kostki.

Noelle ja też jeszcze jutro idę oddać krew i siuśki, bo w piątek mam wizytę a jak do niej wytrzymam to wartałoby mieć wyniki, które ostatnio mi ginka zleciła :-p
Aaaaaaaaaaa bardzo chętnie się rozpakuję ... jak te moje ostatnie dni ciąży tak mają wyglądać to ja dziękuję bardzo .... mogę być następna!!
 
Ostatnia edycja:
Aska a wiesz ze mi tez opuchlizna zeszla!!odkrylam to dwa dni temu!!:-) tez ujrzalam swoje kostki po dluzszej przerwie:-) no ja tak zwlekalam z badaniami bo myslalam ze moze.nie dotrwam do wizyty...a tu jak tak dalej bedzie to ze dwie z.palcem w nosie zalixze;-)
 
witam się dziewczynki :)
Asia fajne uczucie co zobaczyć swoje kostki...... a juz niedługo zobaczymy kości biodrowe :-D
Noirel ja bym wybrała Oliatum, ja kupiłam Mustelle tylko raz i mega uczuliła córkę i z tym walczyłam 2 tyg. wiesz i dlatego się zraziłam do Mustelli. ale co dziecko to inne.
Noelle ja byłam na badaniu w sob i miałam już wyynki w internecie i od razu komentarz lekrza ,ze zaprasza na wizte we wt przy okazji ktg. wszystkie wyniki z krwi (oprócz płytek) poniżej normy. trzymam kciuki za Ciebie.
Kolorowa będziesz zadowolona z tej huśtawki. dla mnie to był ratunek przy pierwszym dziecku. teraz też mam.
Kartagina gratuluje jeszcze raz!
 
Śmieszne to wszystko :) jak do tej pory wszystkie trzęsłyśmy tyłkami żeby jeszcze z tydzień, jeszcze dwa .... co druga zaszyta albo ogumowana ;-);-);-) a teraz wszystkie (prawie): teraz ja już chcę na porodówkę!!!!! teraz ja!!!!!!
 
Aska co racja to racja!! ale nam sie pozmienialo;-) Bo juz praktyczniie wszystkie donoszone, niedlugo co niektore (czyt.ja) sie przeterminuja.Dobra to dzisiaj porodowka nalezy do Ciebie ja sie pisze na srode;-)
 
ja chętnie, mogę być następna :)
a tez zauwazyłam, że mi opuchlizna z dłoni zeszła, wczoraj nawet obrączkę założyłam.
Noelle w takim razie trzymam kciuki, żeby wyniki były dobre.
Framama a Ty jedz buraczkową, dużo owoców żeby przed porodem poprawić wyniki.
dziś takie piękne słońce :)
 
Witam się porannie! Wczoraj padłam jak nie żywa i dopiero dzisiaj doczytałam wieści od Kartaginy. Namęczyła się bidulka ale rezultat wart wszystkich cierpień! Jestem pewna, że jak tylko zobaczyła Martusię to wynagrodziło jej to wszystkie poswięcenia w tej ciązy!!!!

Noelle ja jak najbardziej piszę się z Wami na tego 30!!!! Data mi bardzo odpowiada.:tak::-) Jedziemy razem a korę zawinę po drodze:-D

Ja dzisiaj jadę spróbować załatwić sobie nowy glukometr bo moj coś zwariował na samej końcówce i straszne głupoty pokazuje:szok:

Aśka ty żebyś tylko nie przedobrzyła z tymi oknami i sprzątaniem;-):tak:
 
reklama
tylko nie wiem czy ten oilatium czy mustela ...nie wiem czy te nazwy dobrze napisałam

nie szalej z zakupami, jeszcze wydasz wystarczajaco dużo kasy na kosmetyki ... oilatum na pewno tańsze, co do musteli - Zosia też sie uczuliła... my przy AZS Zosi przeszliśmy przez wszystkie dosłownie maści, kremy i inne balsamy... ja polecam serię nivea baby sos i emolium, ostatnio uzywam lipikar - masakrycznie drogi, ale w tym momencie najlepiej działa na skórę Zosi... ale:
1. każde dziecie inne

2. jeżeli nie będzie mieć żadnych problemów ze skórą (poza odparzeniami, bo to chyba każde dziecko wcześniej czy później przejdzie) to nie ma sensu ładować kasy w specjalistyczne kosmetyki... ja zacznę od normalnej oliwki (wierzę ze Tomkowi sie uda i nie bedzie miał AZS - taki optymista ze mnie), byle nie JOhnsons - to jedyna firma której zdecydowanie nalezy unikać.... wg mnie oczywiscie i rad zaprzyjaxnionych mam i 3 lata temu i teraz wygłaszanych (heh, co za konstrukcja, ale nie chce mi sie poprawiać)

spoko noelle, nic sie nie przeterminuje. 30-sty niedługo;-):-D i przed terminem... ale jak już chcesz, to łaskawie się odłączam od tandemu:-D:-D:-D jedź sobie rodzić, ja twardo czekam na nastepny wtorek... :tak:a dzisiaj mam wizytę, zobaczymy jak tam Tomek... (a moze nie Tomek? dalej dyskusje - dzisiaj J. wyskoczył z Bożydarem:szok: dobrze ze zartował)


KARTAGINA, ogormne gratulacje, szkoda ze musiałaś się tak męczyć, ale najważniejsze ze wszystko OK. pozbierasz sie raz dwa i zaraz będziesz na spacerki smigać:tak:

a cytryna padła chyba po tym mailu o 1 w nocy, bo coś jej nie ma;-)


i dzień dobry wszystkim, ja już w kołowrocie - zdążyłam podzwonic po wykonawcach w mieszkanku, zrobic dwa prania i spakowac jedno pudło (powoli zaczynam pakowanie przeprowadzkowe, piorę praktycznie na okrągło)... araz zbieram siebie na wizytę, ale moze zdążę jeszcze coś narysować meblarzom, jak nie bede za długo siedzieć na BB:-D

milego dnia i chetne do rodzenia - do roboty - tylko moze poczekajcie na wieczór, bo w przypadku kartaginy sie sprawdziło, ze w dzień skurcze tak srednio:baffled: tyle się męczyła... zresztą ja miałam podobnie - pierwsze skurcze poczułam o 8 rano, a urodziłam o 3 w nocy... przez cały dzień masakrycznie wolny postep porodu... wiec teraz się nastawiam, ze pierwsze skurcze to ja prosze o 15-16? żeby do północy sie wyrobić;-)
 
Do góry