reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kinga - jaki on śliczny !!!!!!! jak bedziesz miała siłe i chęci to opisz nam jak to było wszytko od początku w specjalnym wątku OK? ja jestem badzo ciekawa jak Ci się rozpoczął poród... bóle, wody czy coś innego ?
 
reklama
Kinga - jak ja ci zazdroszczę! Synuś zjawiskowy! Sama się wzruszyłam twoim postem (ach, te hormony:rofl2:).
Mi pasuje do majówki chociaż dociągnąć, aczkolwiek gdybym miała coś do gadania to już bym jechała rodzić.
A mleczarnią jestem w stanie wykarmić pół Nigerii chyba. Już muszę z wkładkami chodzić, bo wszystko mokre :crazy:
 
a no i sie pochwale dzisiaj wygrałam aukcje huśtawke z fisher price :DDDD
kurde myślałam że coś kolo 80 f bede musiała dac za to (bo stoją w takich cenach na innych aukcjch), a tu proszę 35f :D
jutro do odbioru !!!!!! ale się ciesze !!!!!!!

aa.JPG
 

Załączniki

  • aa.JPG
    aa.JPG
    28,5 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
noirel - przynajmniej żywy :rofl2:, bo mój jak padł godzinę temu na łóżko to mogę mu petardy wsadzać do ucha, a efekt taki że tylko na drugi bok się przewróci. Ja pogrążyłam dzisiaj litrowe lody:zawstydzona/y:, przejadłam trzema sztukami kiwi i o 17 poszłam spać, a teraz w sumie też się nudzę i latam co chwilę skorzystać z WC, bo mój syn usilnie obkłada pięściami mój biedny pęcherz... Muszę się opanować z tym jedzeniem, bo jak zacznę puchnąć to nigdy tego nie zrzucę :sorry:
 
Kinga synuś świetny:-)

Eklerka żebyś tego w złą godzinę nie wypowiedziała chociaż ja do środy nigdzie się nie wybieram. W środę mam wizytę i po już mogę rodzić. dzisiaj skurcze tylko do południa byly potem przeszło.... hmmmm siłą woli chyba zatrzymałam:-D:-D;-). A huśtawka dla Nikoli dziewczyńsko-fajowa:-)
 
rysia - no faktycznie mogłam wrzucić na odpowiednim wątku ale juz za późno niech będzie tu gdzie wstawiłam :)) ja usiedzieć nie moge już tak bardzo się ciesze już nie mogę się doczekać jutra :D
 
reklama
Kinga - cudowny :))) ja też czekam z niecierpliwością na opowieść o porodzie :) eklerkaa - super huśtawa, ale ja bym nie kupiła, bo nie mam gdzie postawić... za małe mieszkanie. Pocieszam się, że kupiliśmy działkę miesiąc temu więc niedługo budowa ruszy pełną parą. Ale jeszcze minimum 2 lata zanim się przeprowadzimy. Ale jak czytam Was, że siedzicie w ogródkach, grillujecie, bawicie się z dziećmi - to tak Wam zazdroszczę!!! nie mogę się doczekać! I żałuję trochę, że właśnie teraz się nie wprowadzamy, bo rok w domu z dzieckiem to wykorzystałabym to na adaptację i urządzanie ogródka.
 
Do góry