reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Aśka - współczuję, ale żyj myślą że już bliżej niż dalej :tak:. Ja zaś się czuję jakbym miała nigdy nie urodzić. Chyba do lipca będę w tej ciąży chodzić :wściekła/y:.
Jak już się cieszę, że jakiś skurcz mnie łapie to łapie.... tyle, że jelitowy :confused2: pffff.....
 
Aśka przez te bliskie spotkania z porcelaną uważam że pierwsza z nas przytulisz swoje maleństwo :-)
skoro organizm tak Ci się czyści, szkoda tylko że tą stroną :-(
 
HEHEHE zakłady? ja stawiam na Natalie, Noelle :pPPP

mój szanowny mąż wstał o 18 dopiero i pyta sie mnie czy jest coś do jedzenia, a ja mowie nie nie chcialo mi się nic robic... masz rece to sobie rób i robił placki po węgiersku :D nie poszedł również do pracy bo mówił że mu sie nie chce... jakiegoś lenia ma dzisiaj.... jak można spać całą noc wstać o 8 tylko na sikanie położyć się z powrotem i nadal spać do 18.... :szok:

Aśka mnie tez dzisiaj do kibla prezyssało, aż kibel zatkałam hahahhahahahahahahaha woda się podniosła do góry tak że mnyslałam ze sie wyleje hahahahhahahaha ale czuje sie o 5 kg mniej :DDDD
 
eklerka !!! JA??? ja to sie czuje jakbym w czerwcu rodzic miala;-) chyba ze brak objawow to glowny objaw zblizajacego sie porodu:-):-)
chociaz jak mam wybierac to wole z zaskoczenia urodzic niz sie meczyc przepowiadajacymi dolegliwosciami


A wogole dziewczyny to ja sie uzaleznilam od mojego ogrodka.Moglabym tam zamieszkac;-) Uwielbiam wiosne szczegolnie po tak dlugiej zimie ktora cala na l4 spedzilam w domu

Aska wspolczuje dolegliwosci.Oby mialy one w sobie sens: tj rozpakowuj sie ( bo dobrze kojarze ze ty juz chetna???:-) )

Oj mysle o Naszej Kartaginie.Pozostaje miec nadzieje ze sie juz soba dziewczyny ciesza a nie ze aie Kartagina jeszcze meczy!

A ja dzisiaj tez w wc 3 posiedzenia zaliczylam:-) Az milo;-) i lzej ...nawet na duszy hehehehehehehe...
 
Ostatnia edycja:
Noelle - ja z Michałem byłam dzień przed porodem na wizycie i lekarz mi powedział że spokojnie urodzę 2 tyg po terminie "SZYJKA DŁUGA ZAMKNIĘTA, A GŁÓWKA WYSOKO" zero objawów ZEROOOOOO dobrze się czułam, nawet mnie nie czyściło... wiec różnie z tymi porodami. A tu buuu na nastepny dzień urodziłam... Napisałam że Ty bo mi sie śniłaś przed wczoraj że rozmawiałyśmy na skype :DDD chociaż nie widziałam twarzy, wiedziałam że to Ty !!!
 
hehehe eklerko:-) kto wie!!!wiesz mi ze ja bardzo chetnie!! teraz!!juz!!do dziela!!! albo nie tak juz...bo maz na nocnym dyzurze...ale rano owszem;-)

cos czuje ze z kazdym dniem czekaja Nas wiesci o kolejnym majowym maluszku co sie bedzie ewakuowal z brzuszka;-) Coraz wiecej Nas w bezpiecznych terminach:-)
 
Widze zostal zalozony watek z opowiesciami super :-) juto sie wpisze ..wkladam jesze jedna fotke malo wyrazista bo z laptopa ,,,jestem cholernie obolala po 2 operacjach wlasciwie porodu i oparacji ale bol gasi mi moje slonce plakac przy porodzie warto bo nie ma nic piekniejszego IMG0022.jpgtto 5 minut po porodzie IMG0026.jpg a to 10 minut temu
 

Załączniki

  • IMG0022.jpg
    IMG0022.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 58
  • IMG0026.jpg
    IMG0026.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 60
reklama
kinga piekny ten Twoj synek!! Super ze masz go kuz przy sobie :-) Ja tez juz chce!!! koniecznie jutro wpisz jak to u Ciebie bylo bo wszystkie my tu w szoku bylysmy:-) Tak to cichaczem zalatwilas:-)
 
Do góry