reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Pola dzięki za info:-)
fiołkowaja wiem jak smakują,ale ten czekoladowy mi smakuję,reszta nie do przełknięcia :szok:
Frama to może się spotkamy,szkoda że na 25 nie było miejsc bo akurat będę w okolicy,a tak muszę kombinować kto mnie zawiezie...:baffled:

zjadłam pół świeżego ananasa i tak mnie język szczypie że wariuję,a powiedzcie mi dlaczego tego środka z ananasa się nie je?bo ja tam zawsze jem...:szok:
 
reklama
ja to chyba z kosmosu jestem, w większości dziś piszecie że nie macie siły na nic, że nic Wam się nie chce, albo że źle się czujecie, a mnie dziś energia rozpiera :D w końcu żebra bolą mnie trochę mniej i mogę w miarę normalnie funkcjonować :D od rana chodzę po mieszkaniu i sprzątam, w międzyczasie obiad zrobiłam i nie wiem za co by się tu jeszcze zabrać :-D

Nie jestes sama z tym nadmiarem energii. Mnie normalnie nosi od rana...a własciwie 3 dzien juz. Rano posprzatalam dom,zrobilam obiad i deser.Od 13 do teraz latalam po miescie,dzialce itd.I jeszcze sie nie zmeczylam:dry:

Kartagina kciuki zacisniete!!!
 
Cytryna a znasz się może na rozmiarówce VS ?bo znalazłam ten kostium ale rozm.S ja zawsze noszę (nosiłam) M a nawet L bo mam manie kupowania większych rozmiarów...a sprzedająca mi napisała że ten kostium raczej na M jest,bo że VS zaniża rozmiary
 
Dawno się w tym wątku nie udzielałam, bo miałam mega lenia ale teraz próbuję nadrobić zaległości :-)
Kartagina
trzymam kciuki&&&&&& !!!
Natalia chyba się wybiorę, tak z czystej ciekawości, oprócz usg mają być też jakieś porady laktacyjne itp. Mam nadzieję, że w tak zaawansowanej ciąży można bo chętnie bym skorzystała:-)

Ejjjj od 3 dni mam mega dziką ochotę na lody- jadłabym na okrągło!!!
 
Dziewczyny ale się nawpierdzielałam kapusty kiszonej, pękam, a to dlatego, że gotuje kapuśniak na jutro.

Noirel ja też czasami mam tak po ananasie, podobno ananas ma jakieś enzymy co rozpuszczają tkankę oczywiście w minimalnym stopniu i jak piecze tak po zjedzeniu to znaczy, że świerze czy jakoś tak. Tak Cejrowski prawił ;-)
 
reklama
Do góry