reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajko!Czekamy na wiesci!Trzymamy kciuki mocno,mocno,mocno!

Ja juz wczoraj zaczynalam 3 razy ale za kazdym razem mi cos przerywalo ;-) ze ja wcale nie jestem przeciwna watkowi porodowemu!Tylko nie zblize sie do wlasnego porodu.Ale ja mam bliski termin wiec mam nadzieje,ze jakos ten czas minie i bede mogla sobie nadrobic :-D

Lato jest!Gdzie jest wiosne???:shocked2: U nas jest normalne lato.Wczoraj termometr w miescie na sloncu pokazywal 33°C i mialo to miejsce o godz.18:30.Dzisiaj zapowiada sie powtorka z rozrywki.Jutro "ochlodzenie" 21-22°!Szok po prostu.Wiosna trwala jakies 2 tygodnie.Dzisiaj dziecko w rybaczkach do przedszkola wypuscilam.Czekam na meza az mi zniesie kartonik z rzeczami wiosenno-letnimi ze strychu i pakuje polary i inne grube rajtuzy...To akurat sie juz nie przyda!

My wczoraj posialismy kwiatki na balkonie,zbudowalismy rusztowania bo ja wszystko pnace sadze zeby troche cienia na nasz balkon sciagnac...Przynieslismy parasole,krzeselka,stolik.Gralismy na balkonie w gry planszowe i zjedlismy obiad a pozniej ruszylismy na cale popoludnie do parku.Po powrocie pies polozyl sie na podlodze i na propozycje wyjscia o 20:00 nawet nie zareagowal :-) Ale chodzilam z nia w cieniu caly czas i miske mielismy ze soba na wode-nie znecamy sie nad zwierzetami :-D

Dziewczyny bez przepowiadajacych skurczy:ja tak mialam w pierwszej ciazy.Szyjka dluga i zamknieta do samiusienkiego konca i brak hb.I 4 dni przed terminem "poszlo" i tyle :tak: I chyba teraz gorzej.Po takim wczorajszym na przyklad dniu myslalam,ze naprawde urodze :baffled: Myslal indyk o niedzieli.Skurczybyki,bole,czop odszedl,Mloda na szyjke napiera(pare razy tak mi wczoraj przy...cedzila,ze az wylam w glos) i co?tylko sie czlowiek nerwuje.Bo niedolezny.Mam podejscie,ze bedzie co ma byc i spokojnie robie,co sobie zaplanuje.

Przepakowalam torbe na wyjscie...Pogoda zweryfikowala jej wczesniejsza zawartosc.Teraz bede gotowa na "kazda okazje" :tak:
 
reklama
Dzień dobry,

Mdła gdzie Ty mieszkasz że masz takie lato?

Zapominajka myślami jestem z Tobą!

U mnie pochmurnie i narazie tylko 8 stopni. Mam nowy problem na głowie bo psuje się nam samochód , a że diesel to naprawa przesadnie droga, musimy jak najszybciej sprzedać za marne pieniądze dołożyć kilka tysięcy i kupić nowe auto. Masakra. Właśnie teraz ! ale mieszkamy pod miastem więc bez auta ani rusz.

Dzisiaj o 14 mam wizyte. Trzymajcie kciuki
 
Marciosz &&&

tak myśle dziewczyny że jak już macie skończony 37tc to już nie powinnyście wyciszać skurczy nospą,bo przecież to już jest poród w terminie i może akurat to jest właściwy czas na poród?w końcu dzieci teraz też rodzą się i większe i często szybciej. ja już nie pamiętam kiedy brałam no-spe bo aspargin daje dobre efekty,mimo że mam pessar staram się ograniczać leki,nawet luteine biorę już ostatni tydzień i zmniejszyłam dawkę do 3x1.a jak mi ściągną pessar nawet aspargin odstawie (choć już teraz omijam dawki) bo boję się przenoszenia porodu
 
Kciuki za wszystkie wizyty!

S do pracy wyprawiony, ja muszę wyskoczyć do galerii po kilka braków do torby ktora w końcu muszę spakować, do EMPiKu na chwile i po coś na obiad (nie mam pomysłu:/)
Po drodze jeszcze kwiaty pierwsze na balkon planuje zakupić i coś do wazonu bo tulipany wczoraj zakończyły żywot.

To się zabieram za ogarnięcie siebie. Jedna korzyść z nie przespanej nocy to że uporalam się z prasowaniem. Mogę kolejną pralkę wstawić.
A na 20 mamy SR, ciekawe czy dotrwam z siłami. ..

Zapo kciuki! ! !
 
dzien dobry,
u mnie dzis sloneczny piekny dzien, 18 stopni :), az sie chce zyc :)
dzis chyba caly dzien bedziemy czekaly na info od Zapominajki :)
a ja dzis dokupilam kilka drobnostek do prezentu synka od siotrzyczki i tez juz gotowa jestem, mam juz wszystko tylko 30 kwietnia wypatruje :)

marciosz- wspolczuje problemow z autem, ale to tak juz jest ciagle cos musi byc, mi pralka ostatnio wysiadla :) trzymam kciuki za wizyte

Elajar- super ze wychodzicie juz do domku

ja teraz tez sie za pranie biore, trzeba pogode wykorzystac dopoki jeszcze jest ladnie

magart- dacie rade, moj mial pierwsza wizyte majac 6 miesiecy- przy pierwszym zabku, zawsze dostaje cos od stomatologa (szczoteczke, lusterko do ogladania zabkow, zabawke) wiec chetnie otwiera buzie :)
wazne by sie synek przyzwyczail ze do stomatologa trzeba chodzic

sembonzakura- dacie rade, czesto jest tak ze mamy pracujace mimo ze spedzaja z dzieckiem mniej czasu to wykorzystuja go tak na maksa ze dziecko wiecej z tej mamy ma niz z tej ktora siedzi z nim caly dzien, ale oczywiscie to kazdy dla siebie musi zdecydowac co i jak, lub czasem sytuacja finansowa za nas decyduje, ale uwierz mi mozna miec szczesliwe kochajace cie dziecko i samemu tez sie spelniac, moj synek od 10 miesiaca zycia chodzi do przedszkola na 8 godzin dziennie- jak mam czas odbieram wczesniej- i ani mi ani jemu zadna krzywda sie nie dzieje i niczym niczego mu nie brakuje zarowno finansowo jak i emocjonalnie- uczuciowo

wiikki- kciuki za wizyte
 
Cześć

Mam dziś dzień na nie. Wszystko mnie denerwuje i irytuje.
Jestem mega spuchnięta i wyglądam jak balon. Nawet nie mam ochoty wychodzić z domu. Najchętniej bym spała...

noirel - wątpię, żeby prawdziwe, porodowe skurcze dało się wyciszyć no-spą. Jak się już zacznie, to nic tego nie powstrzyma.
 
Zapo, pochwal się piękną córką jak tylko odzyskasz władzę w palcach potrzebnych do napisania sms :p

Normalnie rzygam tęczą przy układaniu w sypialni <3 Wszystkie elementy wózka i huśtawka poszły pod łóżko, plus kupiłam taka płaską torbę do przechowywania pod łóżkiem i upchnęłam tam wszystkie ubranka dla małej większe niż na 6 miesięcy,plus zimowe kurteczki i płaszczyki. Moa szafa spowrotem jest moja :D wszystko dzięki pozbyciu sie zapasowego materaca (mamy teraz w salonie amerykankę_
Poza tym materac wyprany i się suszy, prześcieradła miały drugie pranie w dzieciowym proszku, powiesiłam kubusiowe obrazki i literki, zamontowałam karuzelę nad łóżeczkiem, wyprałam wszystkie kubusiowe maskotki i teraz czekam na poszwę od materaca aż przeschnie żeby to wszystko wrzucić do łóżeczka. Aaach tam jest tak pięknie <3 aż zazdroszczę Laruśkowi, normalnie ja nigdy nie mogłam nawet marzyć o takiej pięknej sypialni :)))))
 
reklama
Cześć


noirel - wątpię, żeby prawdziwe, porodowe skurcze dało się wyciszyć no-spą. Jak się już zacznie, to nic tego nie powstrzyma.

to tym bardziej nie widzę sensu wyciszania tych przewidujących które mają na celu przygotować nasze ciało do porodu,oczywiście każdy sam decyduję,ja no-spe brałam bardziej na psychikę niż na skurcze i jak już mi się skończył okres największego ryzyka przestałam brać...w pierwszej ciąży też tak zrobiłam
 
Do góry