reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

citrus- super

sembonzakura- podtematy mialy byc omawiane, gdyz jest ich zdecydowanie za duzo ;) ale to szefowa jeszcze napewno napisze
tak? a to mi musiało umknąć, tak czy inaczej myślę że nie ma żadnego tematu o podobnej tematyce więc chyba raczej się przyda nam a jak nie to zawsze można go przecież zamknąć :)
 
reklama
tak? a to mi musiało umknąć, tak czy inaczej myślę że nie ma żadnego tematu o podobnej tematyce więc chyba raczej się przyda nam a jak nie to zawsze można go przecież zamknąć :)

to nie to zebym chciala sie ciebie czepiac, i nie o temat chodzi tylko mamy duzo nieuzywanych tematow lub tez sa tematy ze znikomym lub brakiem odzewu i robi sie troche chaotycznie, ale to juz Zapominajka wiele razy pisala by dyskutowac czy potrzebujemy dany temat czy nie ewentualnie czy dopasowac inny nieuzywany by bylo przejrzysciej:)
 
sorki pierwszy raz Was chyba nie doczytam, pobieżnie przeleciałam przez wątek.... czuję się dziś koszmarnie, nie spałam prawie wcale, żadna z pozycji nie jest dobra! kiepsko...:/

Współczuję...

Wychodzę do domu dzisiaj! :-D

Nooooo, od razu lepiej!


tak? a to mi musiało umknąć, tak czy inaczej myślę że nie ma żadnego tematu o podobnej tematyce więc chyba raczej się przyda nam a jak nie to zawsze można go przecież zamknąć :)

Sembo tak i wiesz o tym od dawna...

Może jednak ktoś inny powinien moderować :dry:
Bo ja aż tyle czasu nie mam.
 
Współczuję...



Nooooo, od razu lepiej!




Sembo tak i wiesz o tym od dawna...

Może jednak ktoś inny powinien moderować :dry:
Bo ja aż tyle czasu nie mam.

jak dla mnie jestes super-szefem tu u nas :) i by ulatwic lub zminimalizowac ci obowiazkow proponowalabym zeby kazdy staral sie trzymac regulaminu i naszych wewnetrznych ustalen :)

a teraz zmykam na uniwerek omawiac tematy egzaminu czerwcowego :)
 
tak a propos tematu wątków - zastanawiam się czy jest sens utrzymywania wątka z terminami wizyt - prawie nikt już do mnie nie wysyła informacji...
 
niuniek śpi, kumpela pojechała, mam czyściutko, wstałam tylko 2x od rana... gites! jak czytam o tych waszych cukrach, drętwieniach i uciskach to myślę że leżenie nie jest takie złe!moja psycha w całkiem dobrej kondycji:-) chyba uspokoiło mnie te prawie 1200g małej- w razie czego to całkiem niezła waga!

macie jakieś sposoby na przekonanie męża do imienia? wymyśliłam MILENKA i tak mi się podoba a M nie...

chmurka rodzenie przez laparoskopię to jak dmuchanie wydmuszki z jaja na twardo!hehe

aniaczek jak fryzurka?

noirel oby twoja sunia jeszcze trochę wytrzymała!pewnie historia z września się powtarza...

citrus bombowo!! i widzisz- WYTRZYMAŁAŚ!!! weekendy w szpitalu są okropne- taki zastój...
 
reklama
Do góry