reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

No to sympatyczna cena. Za kuchnię i te dodatki mogłabym tyle zapłacić.
Zobaczymy na ile wyceni i czy fajny będzie ten projekt.
 
reklama
noirel to chyba zależy od lekarza na jakiej długości zakładają. za miałam 2,8 i nawet się nie zastanawiali czy czeka aż się skróci. z resztą pisałam ci chyba że lepiej to zrobić zapobiegawczo jak jeszcze nic się nie dzieje a nie jak już są problemy, panika i jeszcze gmerać tam trzeba. no nic, kwestia gina. powodzenia byś taką długość miała to końca:)

fajne pieski macie!ja miałam kiedyś, a teraz przy 2-3 dzieci już się nie zdecydowałam. starsza mnie męczy o chomika!
cytryna widzę że czytasz żonę mormona!:) przed świętami skończyłam, niezła historia, polecam. a Białą masajkę czytałaś? też się wciągnęłam:)
 
Ostatnia edycja:
ni

Aniaczek 1,5 cm nie jest źle jeśli jest szew,ja z taką szyjką donosiłam,tylko leżałam plackiem,źle jeśli jest rozwarcie,ja nie miałam,ale moja siostra miała rozwarcie i też do terminu doleżała.trzeba być dobrej myśli,chociaż wiem jak jest ciężko



Ja też nie mam szwu, mam szyjkę krótką z urody i po zabiegach, ale jest wszystko ok, być może teraz się wydłużyła, muszę to właśnie ustalić. Gin tak jak pisałam mówi, że wszystko ok i ciąża prawidłowa.

Zapomniajka jeżeli rozmawiasz z Lorelain przekaż jej gratulację, trzymam za nią kciuki.

Smiać mi się chce Zapominajka bo dopiero obie wymieniałyśmy samochody, jak napisałaś dziś o meblach to znowu się uśmiechnęłam, bo jutro przyjeżdza do nas Pan podpisać umowę na zabudowe przedpokoju i jeden szafki w sypialni:) Jak to życie czasem podobnie się układa, chodzi mi że w tych samych etapach podobne rzeczy.
 
Ostatnia edycja:
To i ja się pochwalę zwierzakami

To jest Malaga - miłość mojej Pauli zdjęcie0224.jpgZdjęcie0152.jpg

To jest Fiona (Siwa) - mołość mojego D. img092.jpg

A to jest nasza wspólna miłość - staruszka sara.jpg
 
Kurcze zanim zdąże wszystko przeczytać, to już zapominam, co komu miałam odpisac;-)

Moja Sunia: DSC_0006.jpgDSC_0012.jpg A tu kocurek hehe:kot i inne 027.jpg, króliś: DSCF7070.jpg i rybcie męża: DSCF6921.jpg

Noirel Ty pytałaś o płeć- tak znam- córunia :) Madzia będzie:) A z tą datą porodu to mam taką rozbieżnośc 20-25 maja :), ale w karcie ciazy, 20.05.2013

Sun no niestety tak to bywa z tymi finansami....Ja sie nawet zastanawialam czy nie isc mieszkac do mojej mamy albo do tesciowej, ale obie opcje odpadaja...Jakos sie ulozy wszystko, bo jakby mialo byc inaczej?????

Fajne te wasze zwierzaki! Citrus taki pies pasuje do Cb idealnie:blink: owczarek piekny, przypomina mi się mój, którego w wieku 13 lat musielismy uspac, bo był bardzo schorowany, bardzo to wszyscy przezyli, bo dobre psisko było. Konie- uwielbiam!

Gotowanie na poprawę humoru już w połowie udane- zupka krem z buraków- pyyyyyyycha! :))
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie,

Pozwoliłam sobie do Was dołączyć:) Również spodziewam się swojego maleństwa w maju i już nie mogę się doczekać, pewnie Wy też co:)? Jestem nowa na forum. Poszukuję tu ciekawych porad odnośnie zakupów i oczywiście wszystkiego co związane z dziećmi. Szykuję pomału wyprawkę dla mojego maleństwa i będę potrzebowała pomocy:) Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć?
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry