reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ja też nie mam szwu, mam szyjkę krótką z urody i po zabiegach, ale jest wszystko ok, być może teraz się wydłużyła, muszę to właśnie ustalić. Gin tak jak pisałam mówi, że wszystko ok i ciąża prawidłowa.

Zapomniajka jeżeli rozmawiasz z Lorelain przekaż jej gratulację, trzymam za nią kciuki.

Smiać mi się chce Zapominajka bo dopiero obie wymieniałyśmy samochody, jak napisałaś dziś o meblach to znowu się uśmiechnęłam, bo jutro przyjeżdza do nas Pan podpisać umowę na zabudowe przedpokoju i jeden szafki w sypialni:) Jak to życie czasem podobnie się układa, chodzi mi że w tych samych etapach podobne rzeczy.

No to fajnie się złożyło.
Tylko my jeszcze pomiarów nie mamy.
Myślę, że następnym razem musimy wcześniej się zgadać i jakieś zakupy grupowe robić, może zniżki będą :-D

Witam serdecznie,

Pozwoliłam sobie do Was dołączyć:) Również spodziewam się swojego maleństwa w maju i już nie mogę się doczekać, pewnie Wy też co:)? Jestem nowa na forum. Poszukuję tu ciekawych porad odnośnie zakupów i oczywiście wszystkiego co związane z dziećmi. Szykuję pomału wyprawkę dla mojego maleństwa i będę potrzebowała pomocy:) Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć?
Pozdrawiam

Witaj krajanko ;-)

Też mam owczarkę.
 
reklama
noirel to chyba zależy od lekarza na jakiej długości zakładają. za miałam 2,8 i nawet się nie zastanawiali czy czeka aż się skróci. z resztą pisałam ci chyba że lepiej to zrobić zapobiegawczo jak jeszcze nic się nie dzieje a nie jak już są problemy, panika i jeszcze gmerać tam trzeba. no nic, kwestia gina. powodzenia byś taką długość miała to końca:)

też plan był zakładać zapobiegawczo ,ale że było 5 cm to odpuścili,teraz jest 3cm i nie wiem na co czekają dlatego chce jeszcze opinii innego lekarza,na 15 mam prywatnie wizytę a jutro w pn pojadę do przyszpitalnej na Kasprzaka się zapisać też bym wolała mieć szew,zawsze dodatkowe zabezpieczenie.

Laru tak jak moja suka zniszczyła mi mieszkanie to żaden pies tak nie zrobił,ale wyrosła,całe życie ze mną w bloku,ale ze względu że już chodzić nie może po schodach to mieszka teraz w takim letnim domku,ma jak w domu:)
 
Kartagina daj koniecznie znać, jak było u tego drugiego lekarza. Mam długośc szyjki identyczną jak Ty (2,8cm), ale moja dr uważa, że taka moja uroda...
 
Witaj Moniaant - rozgość się!

Cudne te Wasze zwierzaki!!! konie zawsze mi się podobały, uwielbiałam na nie patrzeć ale budzą we mnie jakiś lęk... jeździłam może ze 3 razy w życiu troszkę...

Ja już po marketowych wycieczkach. Obi i Casto zaliczone - pozostajemy przy szafkach znalezionych w internecie,jakoś lepsze rozwiązanie niż te standardowe... i raczej taniej...
Zakupiłam jedynie 3 pojemniki do regału na gacie, staniki i skarpetki:)

przy okazji zrobiliśmy zakupy w tesco - jutro pozamykane przecież wszystko, ehh...

kupiłam wołowinkę - będą jutro genialne koreańskie bulgogi!!! ciekawe czy mi wyjdą bo jadłam wielokrotnie ale sama jeszcze nie robiłam:) zaraz zamarynuję mięcho!
 
reklama
my dziś kontunuację kalafiorowej mamy z wczoraj:) a jutro właśnie wołowinka:) Gina kazała wcinać to się słucham, tym bardziej że dostałam ostatnio oryginalny sos bulgogi - prosto z korei:)

dobra, idę prasować...
 
Do góry