reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

aniaczek ja mam na 15 maja:)równo równo, ale mnie lekarz cały czas mówi że jak dobrniemy do 32-36tyg to będzoe OGROMNY sukces! moja ciąża jest bardzo zagrożona...więc byle do świąt:)
 
reklama
No tak ten sam termin mamy przewidziany, trzymam kciuki z całego serca. Ja też się troszkę zamartwiam bo jestem po zabiegu i mam bardzo krótką szyję samą z siebie, ale całe szczęście na razie wszystko jest w porządku.
 
Hej Wam, po wczorajszych Waszych radach na wieczór troszkę się uspokoiłam i co? Madzia zaczęła kopać :tak: Nawet obudziłam się w nocy, bo ją czułam. Nie są to jeszcze kopniaki mocne, nadal takie pukanie, muskanie, ale wiem, że wszystko jest ok:-) Probuje cos wymyslic, jakos to bedzie. Mamy dom, hm raczej mały domek pod miastem, moze tam sie przeniesiemy, a mieszkanie wynajmiemy...jest tylko jedna sprawa, tam mieszka babcia i nie chcemy jej sie zwalac na glowe, wiec sami rozumiecie, dopoki babcia jest z nami nici z tego, ale zawsze jakis pomysl, prawda? No i jeszcze problem za bratem ciotecznym ojego meza, ktory mieszka w drugim domku ale na tym samym podworku, jest alkoholikiem i czesto mu odwala, wiec tez bedziemy musieli jakos z nim dac rade....Co do opieki nad dziecmi, hm, no ja to troche sie boje, swoich dzieci jeszcze nie mam kurcze, poza tym pewnie bede miala mnostwo roboty przy Madzi. no, ale zobaczymy. Co do zwierzakow, wrzucam Wam co jakis czas fotki:tak: Miłego dnia Wam zycze!
 
Ostatnia edycja:
Aniaczek napisz coś więcej o tej szyjce,bo to mój temat przewodni,jaka długość,jakie leki bierzesz i czy musisz leżeć.to pierwsza ciąża?jak było w poprzedniej?i skąd jesteś:-)

Aisha mamy ten sam termin porodu,ale mi na suwaczku wyświetla się o jeden dzień mniej...nie wiem czemu :O znasz płeć?
 
Ostatnia edycja:
aisha widzisz, już ci się zaczyna rozjaśniać w głowie;-)a wynajem to świetny interes w dzisiejszych czasach!

noirel a tobie w końcu założyli szew czy ciągniesz tak dalej?dbasz o siebie?:tak:

aniaczek to pewnie mamy to samo:) ja mam szew McDonalda od 16 tyg i leżę plackiem ale od zabiegu nie skróciło mi się ani trochę. walczę bo poprzednią ciążę zakończyłam w 26tyg z tego samego powodu- niewydolność szyjki z rozwarciem i pęcherzem płodowym już w pochwie (tylko byłam bez szwu). Dbaj o siebie i trzymam mocne kciuki!
 
pict0353h.jpg Moje pimpi bimpi :-D

pict0890.jpg Takiej długości kije respektuje Niuniek :-)

pict0005qn.jpg Ulubiona podusia :-D

pict0753k.jpg Bardzo, bardzo groźny amstaff :-D


Wiecie co? Ja mam pierdzielca na punkcie tego psa. Nie sądziłam, że można tak kochać zwierzę :sorry2:
 
Noirel po zabiegu byłam na ,,oględzinach" u jednej za najlepszych lekarek na onkologi w Warszawie, i ona w opisie oględzin napisała mi z wykrzyknikiem: bardzo krótka szyjka macicy - 1,5cm.

Było to prawie 3 lata temu, nie myślałam jeszcze o dzidzi, a i tak byłam tym przerażona, moja lekarka mnie uspokajała, że to nie znaczy, że koniecznie musi być źle. Teraz jestem w 21 tygodniu i odpukać ale nic złego się nie dzieje, więc nie biorę żadnych leków, oczywiście boje się co będzie dalej. Nie wiem dokładnie jakiej długości jest szyjka w tym momencie, postaram się dowiedzieć 18.01. Na ostatniej wizycie pytałam jak tam moja szyjka i dostałam odpowiedź, że jak na razie nie ma powodów do obaw.

Dziewczyny musi być dobrze :tak:


Citrus strasznie słodkie to Twoje dziecię:)
 
Ostatnia edycja:
Cytryna faktycznie strach się bać!

Ja już po zakupach. Zaliczyłam 2 lumpki, przyniosłam wielką siatę malusieńkich ubranek i zapłaciłam 34 zł :-D

Kartagina fajny pomysł z tym fryzjerstwem!
 
Witajcie!

Jestem lutówką 2013. Od 20 tygodnia ciąży byłam na fenoterolu. Wykupiłam wszystkie przepisane mi opakowania i okazało się, że mam tego aż nadto. Mam jedno całe, zamknięte opakowanie fenoterolu i jedno już zaczęte, ale zjadłam z niego ok. 10 tabletek. W związku z tym zwracam się z propozycją dla mam, które też muszą tym paskudztwem się faszerować. Jeżeli któraś z was byłaby chętna mogę tabletki wysłać tylko za koszty przesyłki. Mi one są już niepotrzebne, a jedno opakowanie bez refundacji kosztuje 18 zł. Chętne proszę o wiadomość prv. Pozdrawiam!
 
reklama
noirel a tobie w końcu założyli szew czy ciągniesz tak dalej?dbasz o siebie?:tak:

aniaczek to pewnie mamy to samo:) ja mam szew McDonalda od 16 tyg i

nie mam jeszcze szwu,czekamy bo na razie niby się skróciła ale jeszcze jest dobrze,była 5 jest 3 ale szew dopiero przy 2 zakładają.więc biorę leki,leżę i czekam...codziennie się modlę.

Aniaczek 1,5 cm nie jest źle jeśli jest szew,ja z taką szyjką donosiłam,tylko leżałam plackiem,źle jeśli jest rozwarcie,ja nie miałam,ale moja siostra miała rozwarcie i też do terminu doleżała.trzeba być dobrej myśli,chociaż wiem jak jest ciężko
 
Do góry