reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

MoNiaant witaj, miło cię poznać!

Noirel ja też uważam że ze szwem zawsze bezpieczniej, psycha tak nie siada od wizyty do wizyty, może znajdziesz w końcu takiego lekarza co się zainteresuje twoją sytuacją

Fiołkowa dobrze masz z mężem:) mój dziś ograniczył się do kuchni i prania, jabłuszka dziś suszymy bo uwielbiam takie pochrupac

Aisha na moim blogu opisuję postępy od wizyty do wizyty, mam nadzieję że i teraz będzie ok, kontrol 14.01, u mnie niestety nie natura szyjki ale skutek po łyżeczkowaniu po dwóch poronieniach...

Aśka mnie wczoraj pomidorowa tak trzymała, taka gęsta, bardzo koncentratowa z niemalże rozgotowanym makaronem:) a tu mama przyjechałą i ugotowala krupnik! M nie zauważył całego gara krupniku w lodówce i jedliśmy zawekowaną ogórkową teściowej:)
 
reklama
fiołkowa fju, fju :)) Dobry mężulek, chciał się przypodobać, uważaj;-)

No ja po obiadku zrobiłam naleśniki z serem naq słodko, śmietaną, cukrem i cynamonem:-)
 
a ja dziś zamówiłam sobie mcdonalda do łóżka,cheeseburger i ciastko jabłkowe:-) a teraz jako że znajomi przyjdą,mam jeszcze sernik i szarlotkę:baffled:
 
cześć kobity, ja już po robocie, zjadłam podwójną porcję lasagne ze szpinakiem <3 zapiłam smoothie z granatu i mango i zabieram się do czytania książki :) a jutro wolne <3 z rana jedziemy na car boot kupować ciuszki dla małego smrodka <3
 
reklama
Hej Kochane:) dłuuuugo mnie nie było....
U mnie w sumie po staremu :) tylko rwa kulszowa dokucza;/ dzisiaj złapał mnie taki ból, że darłam się jak poparzona;/ aż mąż będąc piętro wyżej zleciał przerazony czy przypadkiem nie rodze.

Aisha!!!!!!!!!!! Możesz zostać nianią na parę miesięcy! Mnóstwo dziewczyn szuka sobie opiekunki, która TEŻ MA małe dziecko! Ja będę coś kombinować w tym kierunku, jeśli nie uda mi się wrócić do aktualnej pracy, która i tak jest na zlecenie. Studenci nie mają lekko... :-p

Moja mama "nianiuje" od dziesięciu lat i jest naprawdę zadowolona, bo trafia na tak fajne i zabawne dzieciaki, że płacze ze śmiechu jak opowiada. Dzisiaj mówiła, że jedna dziewczynka trzyletnia do niej z ubikacji: "Ubrudziłam sobie pipcię kupOM!" (z tym OM na końcu :-D)

Ja tak dorabiałam ostatnie 3 lata :) teraz przy 2 dzieci opieka nad 3 ? hmmmm jak będzie naprawde krucho z kaską to trza będzie sobie jakoś radzić.

Martwi mnie trochę ta moja waga:no: w dalszym ciągu -8 kg;/ Lekarze mówią, że wszystko jest ok ale mimo to jakiś dziwny niepokój odczuwam.

Co do jedzonka to dzisiaj z moją mamcia zrobiłyśmy własnorobną pizze :-) mmmmm pyyycha:-D

Zwierzaków mamy całe mnóstwo :) Kot, pies, rybki i 2 świnki morskie córci :) psiura obecnie ma cieczkę więc w domu (i przed domem) mamy wesoło. Jutro postaram sie cyknąc im foteczke. Swoja droga wypadałoby w koncu pokazac swoje ryłko w galerii :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry