reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dzień dobry!!!

szczęściary, będą miały siłę gonić za dzieciakami:-D nie spać po nocach, sprzątać jednoczesnie gotujac, piorąc i prasując... ja powoli zaczynam się martwić, jak to ogarnę, bo już teraz mam problemy przy tym "żywym srebrze" które mam w domu...

oj tam oj tam, Ty się przynajmniej pobawić zdążyłaś a one teraz co? jedynie kinderbale:-D

a "żywe srebro" daje popalić mamie w każdym wieku:-D


nanulika nie myśl o tym!! kciukasy mocno mocno zaciśnięte i wszystko będzie ok!!
 
Nananaaaaa, a ja mam 23 laaaaata, za trzy tygodnie będę mieć 24. Stara dupa, zmarchy idą na gębie, strach się bać! Ale moje Panie, wiek tatusia nie wpływa na zdrowie dziecka :cool2:

I właśnie siedzę z farbą na łbie, moją ulubioną Garnier Color Sensation. Dla moich włosów najwygodniejsza, najdelikatniejsza. Zrobiłam tylko odrosty, szkoda mi bowiem niszczyć całych włosów, skoro bawię się w olejowanie.

Wiem też, jak z pracą. Otóż równiusieńkie pół etatu, od 17-tej do 21-tej. Bogu winnam dziękować za moją szefową, że zgodziła się zatrudnić kobietę w ciąży. Wprawdzie zlecenie, ale mnie jest właściwie wszystko jedno, bo na macierzyńskim i tak bym nie wysiedziała ;-)

PS. Oglądał ktoś nowy odcinek "Dextera"? <3
 
citrus - no to raczej z tych młodych jesteś! Jakie zmarchy? ;-) wiek taty wpływa na minus czy na plus? :-)
Jak się uda, to ja też będę mogła w ten sposób przez jakiś czas popracować.
Póki co, dzisiaj mam trochę lepsze samopoczucie niż wczoraj.
nanulika - trzymaj się dzielnie!
 
Iwonka, zmarchy mam po odchudzaniu. A wiek ojca, przynajmniej w opinii mojego Życiowego, działa na plus. Sam stwierdził wczoraj, że jego plemniki są jak gwoździe :szok: :-D
 
Witajcie dziewczyny
jestem Agnieszka i mam 30 lat
właśnie wróciłam od lekarza z pierwszej wizyty, widziałam bijące serduszko:) wspaniałe uczucie:)
termin 28 maj.
mam 7 letnią córkę Igę, jestem z Wrocławia
pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie
 
reklama
Witajcie piękne,
nadrobiłam was choć macie produkcję boską :D

Ja mam usg genetyczne za tydzień i też jestem pełna obaw...

Kora a ty masz już obowiązkowe testy PPap i amino?

Aśka cieszę się, że szefowa dobrze przyjęła wiadomość!!!

Cytrynko wiek ojca ma wpływ, choć nie taki jak wiek matki.

Ja mam 31 lat :-D
I codziennie budzę się piękniejsza ;-)
 
Do góry