reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Witam
Citrus no kobiety w ciazy zachowuja sie troche inaczej, burze hormonow, masa obaw itp, ale podobnie maja swieze mamy:-D. Zawsze cos hehehe
Co do farbowania wlosow, ja w poprzedniej ciazy czekalam do 2 trymestru ale nie ze wzgledu ze cos sie moze stac, a raczej ze wzgledu na to ze nie bylam w stanie, zapach farby powodowal u mnie wtedy zawroty glowy i mdlosci, dlatego odczekalam do lepszego samopoczucia. Nie ukrywajmy najbardziej szkodliwy w farbach byl amoniak, jego opary szczegolnie, ale przeciez na rynku jest teraz mase farb, szamponow koloryzujacych bez amoniaku.

Ja mam 32 lata, ale czuje sie jakbym miala 18 hehehehe

Musze sie zabrac za robote, zdjecia same sie nie obrobia, a szkoda hehehe

Co do L4 w pracy to wszystko zalezy od jej charakteru od samopoczucia mamy od jej stanu zdrowia i fasolki, ale jakby tak idac torem myslenia stresu, to kazda praca jest stresujaca, wszedzie mozemy sie spotkac ze stresujacymi sytuacjami nie tylko w pracy, ale i w domu, sklepie, autobusie, na ulicy, na poczcie. Przeciez nie odgraniczymy sie od swiata po to by sie nie stresowac, nie zamkniemy w gluszy lesnej bo to jest najmniej stresujace. Taka juz jest cywilizacja-stresogenna.
 
Kaja wczoraj 7up wypiłam :-D
Do piekła trafimy razem ;-)

Mój gin kiedyś powiedział, że ciąży najbardziej internet szkodzi :-D i czasem się z nim nie mogę nie zgodzić.

Kaja mam prośbę. Edytuj posty, a nie pisz jednego pod drugim :tak:
 
Nie nooooo, wiecie chyba, o co mi chodzi. Jest takie zdanie, które dobrze podsumowuje każdego rodzaju obawy i niecierpliwości. Nieco wulgarne, ale dosadne: "Nie sraj żarem, bo to grozi pożarem".

Mam czasami problem z formułowaniem własnych myśli, a teraz piszę artykuł na blog i myślę o naturalnym jodzie w Wysowiance, więc mogę się gdzieś machnąć :-D

Podjęłam też męską decyzję. Jutro od samego rana będę liczyć ILE razy oddałam mocz. Bo to już przechodzi ludzkie pojęcie, żeby ledwo wyjść z kibla i od razu chcieć tam wrócić. Paranoja.

Aaaaa, no i chciałam o farbie do włosów! Ze wszystkich, które testowałam na sobie, najlepiej wypadł Garnier Color Sensation (używam Krystalicznie jasny beżowy blond), ta najnowsza. Pachnie ładnie, nie ma tego smrodu charakterystycznego dla farb, a na dodatek w środku jest przecudnie pachnąca odżywka, więc polecam!

P59205-9.13-pack.png
 
Ostatnia edycja:
Nie rozumiem, o co Wam chodzi:-D...
Że co, ze nie mozna napisac dwoch roznych postow jeden po drugim, tylko mam edytowac? Cztery lata na forum i pierwszy raz cos takiego:-D...
 
Kaja, chodzi o to, że źle się czyta i można się łatwo pogubić. Chociaż z drugiej strony nie wszyscy się cofają z czytaniem postów i zwracają uwagę na edycję :confused:
 
reklama
Kaja nie problem edytowac post, zreszta jest w regulaminie forum BB ogolnym punkt 3 cyt:
"Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym.Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie."
Moze dla Ciebie to jest smieszny problem, ale ja mysle ze to sie juz staje nieczytelne i niepotrzebnie zajmuje tyle miejsca. Skoro regulamin zostal stworzony to po cos jest.
 
Do góry