reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dzień dobry, ciężarówki!
Czas przeżyć godnie kolejny dzień w pracy. Od następnej wizyty, kiedy ciąża będzie ostatecznie potwierdzona, będę już pracować 4 godzinki dziennie (odliczam dni!).

W sierpniu skończyłam 26 lat.
 
reklama
no ja Dziewczyny dzisiaj wolne mam. Jutro za to całe 12 godzin solidnej pracy.Jem sniadanie i czekam az mąz wroci z pracy:D
Dzisiaj mi humor dopisuje:D Bo wczoraj to jak chmura gradowa:zawstydzona/y:
Ja odkąd nie mam juz tak dokuczliwych objawow,ciesze sie nawet ze do pracy chodze. Mimo ze robota cięzka,stresująca i choler.... odpowiedzialna. Ale ten tydzien,co siedzialam na L4 dał mi popalic. Ja poprostu nie przywykłam do tego ze mam nadmiar wolnego czasu:D
 
Dzień dobry dziewczynki ;-)

Ja znów w pracy.... ale na szczęście dzisiaj jestem samochodem a nie komunikacją miejską tak więc szybciutko dojechałam... :tak:
 
witam i ja:)
może dzisiaj będzie nieco spokojniej w pracy to nadrobię wreszcie, chociaż mam pewnie ze 100 stron...

ja już zaczynam się stresowac USG genetycznym i testem Papp-a:( a to dopiero za jakieś 2-3 tygodnie.... mam nadzieję, ze bedzie OK i że nie bede musiała podejmowac decyzji o amniopunkcji, anie daj Boze póxniej jakiiejś innej:(

a poza tym już czuje się nieco lepiej, jeśli chodzi o mdłości, natomiast zaczeły się bóle głowy masakryczne:(

zdrówka dla wszystkich, gratulacje dla nowych majówek i miłego dnia:)
 
Nanulka no ja też dzisiaj ziewam, bo od 3 już nie spałam... :szok: obudziłam się o oczy jak 5 złotych ;-)


Kora mnie też często dopada ból głowy... Nie brałam póki co żadnych leków... bo dbam o zdrówko dziabąga :tak: A co do badań genetycznych to chyba każda z nas się boi wyniku... ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie ok ;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Ja dzisiaj jeszcze zostaje w łóżku, gorączka jak na razie spadła:tak: ufff
Ból głowy i straszny katar jeszcze jest.


Też się boje USG genetycznego, ale właśnie to tak jak każda z nas. W sumie każda wizyta budzi u mnie lęk, czy oby wszystko będzie ok.

Jestem takim typem, że jak zostaje w domu to mam wyrzuty sumienia, że się lenie mimo iż jestem chora, to troszkę jak pracoholik:dry:
 
Do góry