reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Malfilka - witamy :-):-):-)

Zapominajka
- ja się zastanawiam czy tez by się wbić do gina wieczorem zeby tylko powiedział że serce bije. Kurde na 17:00 ide z młodym do logopedy. Jutro nie bed emogła bo on ma znowu judo, wiec dopiero w czwartek miałabym ewentualnei czas. Szkoda że lekarz jest zawsze dopiero po 16:00.
 
reklama
Ja juz po badaniach,udalo sie wszystko za free w ramach pakietu zrobic:)
Tak wiec niepotrzebnie na nfz sie zapisalam:p
Ale ide,moze jednak zrobia mi usg i cos zobacze:)
Wychodze z pracy pol godz wczesniej zeby zdazyc....

Zapominajka &&& za wizyte!:)
 
shapnowaja- ja nic jeszcze nie kupuje ale ja mam duzo po synku, bedac w ciazy z moim synem zaczelam kupowac dopiero w polowie ciazy

Lorelain- ile mial lat Twoj synek kiedy zapisalas go na judo? ja tez mysle zapisac mojego na jakies sztuki walki jak skonczy 3 latka ale nie wiem czy to nie za wczesnie, a od wiosny pojdzie do szkolki pilkarskiej, ale to akurat uwielbia wiec pewnie bedzie mu sprawialo przyjemnosc

feelfine- u mojego gin jesli chce zdjecie place 3 euro za sztuke, oczywiscie mozna wykupic sobie caly pakiet dodatkowych usg, dodatkowych badan i 3d ale ja tego nie bralam, jak bylam u lekarza na zastepstwie mojego dal mi fotki nawet za darmo, widac kazdy lekarz robi inaczej. Ja tez z synem mialam dodatkowe badania robione w centrum ´ze wzgledu na serduszko, i wtedy lekarz dal mi 2 zdjecia 3d mojego syna za darmo, ale rozmawialam z moja polozna i ci lekarze ktorzy daja za darmo odliczaja sobie to z kasy chorych z innymi swiadczeniami. Za zwykle zdjecia 120 euro bym nie dala. Jakos bedzie w pracy, przeciez nie musisz mowic ze jestes w ciazy, przynajmniej nie na poczatku. To ze szef bedzie zszokowany to wierze, ale bedzie musial to przelknac.

Kinga- ja mysle ze to nie zalezy czy polak czy nie, ja bylam u wielow ginekologow zanim trafilam na mojego z ktorego jestem mega zadowolona, lekarze rozliczaja sie z kasa i ci ktorzy daja cos za darmo dopisuja inne badania- tak mi powiedziala moja polozna

Lorelain- ja podczas porodu sn nie mialam zuadnego studenta w sali, pozniej byly komplikacje i natychmiastowa cesarka i wtedy jakos zbyt wiele mi sie tych osob wydawalo i pewnie byli to studenci, jednemu chirurg caly czas cos tlumaczyl i ja tego tez musialam sluchac... :) ale generalnie tez nie mam nic przeciwko o ile nie ma ich10, przeciez musza sie nauczyc by byc lekarzami

perelka86- to moj m tez z tych co wszystko mogliby zjesc a nic nie widac po nich, tez bym tak chciala :)

ja magnez tez biore teraz 2 razy dziennie

czarnulka 19- zdrowka

aniaczek- jak juz sie rodzi to wierz mi wiele rzeczy na porodowce bedzie ci obojetne :) nawet student czy dwoch :)

biedroneczka- czemu w znieczuleniu ogolnym? nie mozesz dostac tylko zwyklego znieczulenia od pasa w dol?wszak milo mojej cc tez nie wspominam ale zawsze to fajniej jak sie slyszy pierwszy krzyk dziecka

ardzesh- witaj i gratulacje

citrus- super nowinki, fajnie ze badania udane

Sun7- zdrowka
 
tak sobie właśnie oglądam wiadomości...co myślicie o studentach w czasie swojego własnego porodu?
zgodnie z prawem możesz powiedzieć ma takie coś "nie". Ale oczywiście w Polsce się wmawia kobietom się wmawia że nie mają nic do gadania.
Ja bym się nie zgodziła na studentów.

czarnulka mi lekarz od razu po stwierdzeniu ciąży odstawił folik a dał witaminy (w których też jest kwas foliowy). Wracaj szybko do zdrowia

ardzesh Malfilka Witajcie, gratuluję 2 kreseczek i życzę pomyślnych 9 miesięcy.

aniaczek to zapraszam do mnie budyń jest, mleko też:)

citrus no to duży ten Twój ufolek. Ciekawe ile ma mój:)

feelfine czemu nie możesz jeszcze powiedzieć w pracy?

Ja znów w nocy nie spałam. Zaczyna mnie to strasznie męczyć.
 
sharpnowaja- generalnie powiedziec nie mozna wszedzie, patrzac z drugiej strony mozna zapytac czy chcialoby sie byc pierwszym pacjentem lekarza po studiach ksiazkowych bez praktyki... tez nie, a studenci takich praktyk tez na 1 roku nie maja tylko pod koniec studiow wiec napewno podchodza do tego nie jako jacys gapie tylko conajmniej wpol-profesjonalnie, ale kazdy ma owszem prawo zadecydowac czy chce czy nie
 
citrus gratulacje nie caly 1 cm szczesciA:)dobra jestes:)ja tez mam problem z oszczedzaniem a chcialabym sie nauczyc:(

Iownka trzymam kciuki za wizyte:)

Sun zapodasz sobie szybko domowe sposoby i powinno przejsc:)

ardzesh witaj:)

eve82 ja tez bym sie przeszla do lekarza w takim wypadku...

ja_guska gratuluje udanej wizyty oby tylko takie juz do konca byly:)

Malfilka pewnie dolaczaj:) gratulacje:)

Lori widze ze tez troszke brak cierpliwosc ech ja mam wizyte za tydzien w srode musze dac rade:)

Wogole dziewczyny snilo mi sie ze mialam brazowy sluz:(:(

Kinga super wiesci juz kolejne dzisiaj:)

Co do studentow to nie wiem czy czasem nie jest jakas ankieta czy sie zgadzasz czy tez nie...
 
reklama
Lorelain ja nie idę do swojego, tylko do jakiegokolwiek, że tak powiem. Ty innego lekarza nie masz w pobliżu?

jedyny jaki przyjmuje z ulicy bez odległych terminów juz mi robił USG w piątek, nie przyjmie mnie po kilku dniach :sorry::sorry::sorry:

zgodnie z prawem możesz powiedzieć ma takie coś "nie". Ale oczywiście w Polsce się wmawia kobietom się wmawia że nie mają nic do gadania.
Ja bym się nie zgodziła na studentów.

czarnulka mi lekarz od razu po stwierdzeniu ciąży odstawił folik a dał witaminy (w których też jest kwas foliowy). Wracaj szybko do zdrowia

ardzesh Malfilka Witajcie, gratuluję 2 kreseczek i życzę pomyślnych 9 miesięcy.

aniaczek to zapraszam do mnie budyń jest, mleko też:)

citrus no to duży ten Twój ufolek. Ciekawe ile ma mój:)

feelfine czemu nie możesz jeszcze powiedzieć w pracy?

Ja znów w nocy nie spałam. Zaczyna mnie to strasznie męczyć.

oczywiście że wiem o odmowie dla studentów, ale byłam ciekawa co o studentach myślą dziewczyny. Ja uważam że powinni się uczyć ;) dwóch w te czy we wte patrzących w moje krocze nie robi mi różnicy. Przez 9 miesiecy ciązy idzie przywyknąć do ciągłego rozbierania, a nie daj boże wyląduje sie w szpitalu to co obchód wszystkie laski spodnie w dół i grono gapiów podziwia twoje krocze :-D:-D:-D
 
Do góry