reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Hej dziewczyny, czy mogę się dołączyć? Jeszcze tak nieśmiało, ale powoli zaczynam wierzyć w to, co się stało :))) Po 4 latach starań- nareszcie jest maluch:)
 
Witaj Milaf ;-)

W Pń jest tak, że jeśli kobiety decydują się na szpital uniwersytecki ( a tam niby najlepszy sprzęt) to nik ich już o zgodę nie pyta. Studenci są i tyle.

Kinga super, gratuluję.

Lorelain a ty masz u siebie tylko 2 ginów :szok:
Myślałam, że tych to wszędzie jest pełno.

do większości lekarzy na NFZ trzeba czekac w kolejce po 3 miesiace, nie ma że przyjmą z ulicy ;) ten co tak robi i go znam to juz bylam ;) ... ale mój prywatny lekarz powiedział że jak by mnie coś niepokoiło to moge do niego przyjśc kiedy chce i zrobi mi szybkie usg żeby podglądnąć malucha no i może tak zrobie dla świętego spokoju. Z pracy dostałam dzisiaj sms jak tam sie czuje, co u mnei i jak fasolka. Bardzo miłe to było że tak ktoś o mnie mysli i się martwi.

Nia
- Mati zaczynał przygodę z judo w zeszłym roku czyli miał ok 3,5. był najmłodszy ale sobie super radził. Teraz chodzi bliżej domu, ale to ta sama szkółka i znowu jest najmłodszy ;) jest w grupie 4-7 lat drugi stopień. Bylam z niego bardzo dumna bo niczym nie odstaje od starszych chłopaków :) strasznie go wczoraj chwaliłam :) Dla nas sport jest bardzo ważny wiec staram się go w tym kierunku popychać, nie mówie że to ma być keidys jego droga zawodowa, niech robi co chce, ale nic chialam żeby na wf-ie w szkole był jak kapeć :)
Dla mnie podstawą był i jest basen, my wszyscy jestesmy żeglarzami no to młody obowiązkowo musiał sie uczyc pływać ;) W zeszłym roku był z nami na morzu i ten pieron niestety sie żadnych głebokości nie boi :-p
Wiosna-lato zabieram go tez co jakis czas do stadniny koni. Jest to dla nas cały rytuał i długo mu zajeło oswojenie z koniem ale wczoraj mi oznajmił że to jego ulubione zwierzątko :) Zimą co 2 -3 tygodnie staramy sie robić wypad na narty bo mamy bliziutko. Ja teraz odpadne , ale chociaż bede robiła zdjęcia :) Basen tez mi odpada bo zaraz złapie grzyba eeeeh

Aisha - bardzo bardzo mocno Ci kibicuje, długą walke stoczyliście, ale jaka piękna nagroda Cię czeka :-):-):-):-) ... dbaj o siebie :tak::tak::tak:

Maggy - super historia :) a mają tam jakieś dobre regionalne potrawy?;)
 
nanulika przy każdej wizycie jest strach, że coś będzie nie tak
sharpnowaja - ja będę coś kupować jak poznam płeć i zrobię rozeznanie w tym co mam po młodej
Lorelain - studentom mówię nie przy porodzie, później na obchód mogą przychodzić
perełka - podziwiam CIę że udało Ci się wszystkim odpisać
czarnulka gratuluje kreseczek, też mam wizytę 8
ardzesh - witam
citrus - cieszę się że wszystko ok i podziwiam ogromną fasolkę
nanulinka - trzymam kciuki
Iowonka - trzymam kciuki za wizytę, miłego wolnego dnia
feelfine - a dlaczego przed nowym szefem musisz się ukrwać?
malfilka - ja tez mam termin na 15. witaj
jeszcze apropo studentów to przy przyjęciu do szpitala wypełniasz ankietę czy się zgadzasz aby Cię badali studenci czy nie (przynajmniej ja tak miałam)
milaf - witam
Kinga - sliczne zdjęcie
Aisha witaj

Ale nas przybywa dziewczyny:) Ja wreszcie Was nadrobiłam. Pozdrawiam i miłego dnia życzę
 
minervaa- fajnie, że to ten sam tc!

Dziewczyny- czy wiecie jaka jest obecnie zasada podawania znieczulenia zewnątrzoponowego? Czy jest ono jakoś dostępne? Moja pani dr powiedziała, że w p-niu mogę o nim pomarzyć, bo w szpitalu jest tylko 2 anestezjologów, którzy są z reguły przy cesarkach....A ja po moich przeżyciach mam średnią ochotę rodzić znowu bez znieczulenia...
 
reklama
witam!
dziś mam mega mulenie:( nic nie mogę zrobić:(
Witam nowe majóweczki!!
Maggy pozazdroszczę widoczków ale i też pamiętam jak to mieszkać zdala od wszystkich krewnych, trudna sprawa.
citrus jaguska kinga: gratuluję dużych fasolek.
Iwonka-czekam na wieści od gina
sun7 eve dużo zdrówka życzę, mi też się przyda:)
Lorelein: może lepiej wybierz się dziś do lekarza, będziesz spokojniejsza

Ja idę jutro do gina. Ciekawe jak tam moja fasolina rośnie. Wy tu dziewczyny tak dużo o jedzeniu piszecie. Pare razy jak czytałam to mnie zmuliło bardziej..:eek: ost nie mam na nic ochoty:( zero zachcianek, tylko mnie muli i ściskam porcelanę:( nie mam na nic sił, a w pn będę musiała wracać do pracy.

Miłego popołudnia życzę wszystkim!
 
Do góry