reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Feelfine super, że maluszek zdrowy!!! Ja lubię patrzeć na fotki z usg. Więc pewnie bym się zdecydowała.
Super masz z tymi wizytami co 2 tygodnie.
 
Maggy a czego ty żałujesz? Byś poszła wcześniej i co byś usłyszała ? - jest pęcherzyk ciążowy, ale jeszcze nie widać zarodka. Proszę przyjść za 2 tygodnie zobaczymy czy to nie puste jajo (??) Ja wolę żyć w błogiej nieświadomości i widzieć od razu serduszko, niż szukać w necie, jak duży powinien być pęcherzyk w tym i w tym tyg ciąży, a nie daj Boże przeczytać gdzieś, że u kogoś już w tak wczesnej ciąży było coś widać a u mnie nie. Cierpliwości kochana. Ja pierwszą wizytę będę miała pod koniec 7 tyg i jestem zupełnie spokojna i odliczam dni do serduszka :):)
p.s. A kiedy idziesz na wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Ja teraz byłam u lekarza 7+3 wg OM i nie żałuję. Serduszko było. Dzidziol też. I zdecydowanie uważam, że dobrze zrobiłam nie idąc wcześniej.
 
feelfine a na zdjęcia jednak bym się zdecydowała.

Maggy ja też od razu popędziłam do lekarza i musiałam czekać do 7 tyg żeby było cokolwiek widać.
 
Ja bylam wczesnie,widzialam pecherzyk i nie zaluje... chocby dlatego ze spokojniejsza jestem jak dostalam duphaston (mimo zaparc jakie mi zaserwowal)... a ze jutra sie boje? Coz... jakby to byla pierwsza wizyta,tak samo bym sie bala....
 
Ja bylam wczesnie,widzialam pecherzyk i nie zaluje... chocby dlatego ze spokojniejsza jestem jak dostalam duphaston (mimo zaparc jakie mi zaserwowal)... a ze jutra sie boje? Coz... jakby to byla pierwsza wizyta,tak samo bym sie bala....
ja przed każdą wizytą się boję (zaliczyłam już 3) mimo że nie mam powodu. Takie już jesteśmy i tyle:)

Kupujecie już coś dla swoich pociech? Tak się zastanawiam jak to wszystko ładnie rozłożyć żeby nie odczuć tego tak mocno finansowo.
 
hej, dziewczyny

dzięki za zaproszenie do grupy... moze w tzw. wolnej chwili też wkleje jakieś zdjatka, ale na razie mam mały sajgon...

w pracy mam za to megasajgon i nic nie nadrobiłam:zawstydzona/y:... mozę wieczorem sie uda... chociaż pewnie padne jak kawka o 21... mam nadzieje ze na wizytach wszystko OK. i wogole u wszystkich wszystko OK.

ja już myślałąm, zę mdłosci przeszły, ale niestety... natomiast odwróciło się to, ze teraz mam mdłosci jak jestem głodna a nie mam juz jadłowstretu... i ogólnie nie najlepiej sie czuje, ale nic to - cierp ciało jakeś chciało:tak:

miłego popołudnia i wieczoru
 
Ja bylam wczesnie,widzialam pecherzyk i nie zaluje... chocby dlatego ze spokojniejsza jestem jak dostalam duphaston (mimo zaparc jakie mi zaserwowal)... a ze jutra sie boje? Coz... jakby to byla pierwsza wizyta,tak samo bym sie bala....

Ja tam się każdej jednej wizyty będę bała. Więc doskonale Cię rozumiem.
A jutr pewnie zobaczysz dużo więcej niż pęcherzyk :tak:

ja przed każdą wizytą się boję (zaliczyłam już 3) mimo że nie mam powodu. Takie już jesteśmy i tyle:)

Kupujecie już coś dla swoich pociech? Tak się zastanawiam jak to wszystko ładnie rozłożyć żeby nie odczuć tego tak mocno finansowo.

Ja czekam do następnej wizyty. A potem sobie trochę użyję.
Zresztą ja akurat sporo mam po Igusiu. Odpadnie mi kilka droższych wydatków w tym wózek.Ciuszków też mam 2 wielkie wory.
 
reklama
witam

Jestem juz i biore sie za nadrabianie cos okolo 30 stron mam hehe idziecie pełna burza:D:-)

Widzialam podforum dziekuje za zaproszenie jak ogarne forum tez wstawie jakies zdjatka ze swojego ślubu;-)
 
Do góry