reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

No to ja juz jestem ;)

młody super ćwiczył, zajęcia ma trudniejsze, zmienił mu się trener, ale bardzo fajny wiec myślę ze będzie spoko :)

ja to wizyty u lekarza chciałabym mieć najchętniej co tydzień, bo potem juz fiksuje czy wszystko dobrze :sorry::sorry::sorry::sorry:

dla dzidzi nic nie kupie do końca pierwszego trymestru potem juz moge szaleć :-p
 
reklama
Gonia09 ja kiedyś przesłam cytomegalie i teraz IGg mi wyszło 618, a nie wiem czemu nie mam wyników IGm, ostanio IGm miałam 0,28, ale to jakieś pół roku temu.

Ja_guska i Iownka trzymam kciuki za Wasze wizyty.
Citrus jak dobrze, że nad nami czuwasz i karcisz jak trzeba.
Feelfine gratuluję udanej wiztyt!!

Ja tak się cieszyłam i zarazem obawiałam, że nie mam mdłości i masz babko placek, dziś strasznie mnie mdłości męczyły, nawet jak poszłam robić zdjęcie do dyplomu Pani fotograf mówi do mnie : proszę się uśmiechnąć, a Pani to niedobrze? Więc musiałam niezłe robić miny. Jak na razie nie wymiotowałam, ale nawet jeść mi się już nie chce.
 
Ja się na jutro do gina zapisałam. Może się uspokoję.
A co do tolerowanych owoców, fasola właśnie oddała jabłko i banana:baffled:

Aniaczek jak widzisz doczekałaś się. Mam nadzieję, że nudności nie będą jakoś mocno dokuczliwe.

Lorelain a jak u ciebie?
 
zapominajka - ja zobacze co mi czas pokarze i moze w srode podjade zobaczyc tylko czy serce bije, tylko rano miałam podbarwiony śluz a potem juz nie. Pocieszam sie ze to moglo byc tylko z tego krwiaczka i nie były to żadne mocne plamienia.O której jutro masz wizyte?
 
U mnie dzis wizyta, a potem taka bylam zmeczona ze padlam i spalam az do teraz. Moje malenstwo ma sie dobrze ok. 7 mm. Lekarka wpisala do ksiazeczki ciazy (6/0 - 7/0) i wstepny termin 13 /20 maja. Jedno to tak jak mi z owulacji wynika drugie jak z wielkosci. Serduszko bije i w ogole wszystko w porzadku. Dostalam cale nalecze ulotek, pobrali mi krew. Za dwa tygodnie mam sie zglosic na kontrole wzrostu malenstwa. Tu w Niemczech jestem zakwalifikowana jako ciaza duzego ryzyka wiec i terminy co 2 tygodnie. Tylko zdjecia nie mam, bo tu moge sobie wszystko na monitorze poogladac, ale jesli chce zdjecie to musze zaplacic 120 Euro za cala ciaze. Zastanawiam sie wlasnie nad tym. Zaplacilibyscie tyle pieniedzy tylko za zdjecia? Ja mam mnostwo zdjec Lotty ale nie lubie na nie patrzec i nigdy nie wyciagam ich. U malej stwierdzono dosc wczesnie powazna wade serca i dlatego robiono mi mnostwo przeswietlen no i zdjec. Teraz jakos one mi sie z choroba kojarza. Wroci moj maz to musimy to przegadac. Zmykam kupic cos do jedzenia. Naszla mnie pierwsza w tej ciazy "zachcianka" - chce pierogow :)
Fajnie ze wszystko wporzadku ,co do zdjec ja mam zapytalam czy da mi 1 i nie bylo problemu oczywiscie mamy w albumie juz 2 latka 120€ to jakies zdzierstwo .Bylas u polaka? czy innej nacji gina
A mnie dzis jak na zlosc glowa boli :wściekła/y:.Co do banana :-) nigdy go nie lubilam jablka ,truskawki i duzo warzyw .
 
tak sobie właśnie oglądam wiadomości...co myślicie o studentach w czasie swojego własnego porodu?

mi osobiście to nie przeszkadza byle by nie była cała grupa :-D
 
reklama
Do góry