reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziewczyny nadrobiłam przepraszam ale probowalam kazdemu odpisac wiec troche tego jest:)

Oxiczka witaj w gronie majówek:)

citrus mnie tez jest ciezko wstac rano ale jest plus ze nie musze poki co;)
Dobra nazwa pryszczy:D
Mozesz przyjsc do mnie i upiec jakies ciacho:DMnie sie te twoje zboczenia podobaja:DJa tez nie jadlam miodownika ale pewnie duzo wnim miodu:D
Wierze ze nie chce Ci sie pisac pracy jeszcze teraz jak dokuczaja jakies objawy ech noa le jak mus to mus

Zapominajka a ty tego 10 pazdziernika genetyczne bedziesz miala czy jeszcze nie?
Ja tez uwielbiam niezdrowe nieraz lepiej wchodzi niz gotowane ech a uwielbiam kfc mniam mniam:D
Co do prenatal classic slyszalam ze duzo osob po nim wymiotuje...
Dalej mecza cie wymioty biedaczku wspolczuje ja mam moze juz lagodniejsze ale rpzez to nie wiem czy dobrze:(
Wiem ze na stawianie brzuszka dobry magnez jest i jego mozna brac...

Co do herbatki ja mam ibmirowa z miodem ale za slodka jest nawet jak sie troszke poslodzi i czuje sie caly czas miod nie podchodzi mi...

feelfine witaj:)

feelis ale mialas przeboje:) mnie tak zmuliło nieraz przy myciu naczyn i tez mowie ze dobrze ze zlew jest:D

alfa tez mam tak ztymi bolami brzucha boli to sie zastanawiam czy to dobry bol nie boli to mysle czy rosnie ech...
U mnie wiedza rodzice brat M wie siostra i szwagier o on rodziców nie ma niestety juz:( i tak to moze z 3 kolezanki..
Dasz rade ze zwolnieniem robisz to dla maleństwa:)duze dawki lutki bierzesz ja tylko 2x1

Lori widze ze tez sie zaliczasz do tych co wiedza czy dobry ból brzucha wystepuje;)
Mnie tez sie sukienka Kwasniewskiej nie podobala a w szczegolnosci gora...
Tez uwielbiam patrzec na wozeczki itp:D odpoczywaj ja tylko dasz rade i jak najwiecej...co do włosów mnie tez by sie zdarzyło widac pojedyncze siwuski :(
Udanego masz kota normalnie sie posmialam:D
Zdjecia rewelka bardoz mi sie podobaja:)

Maggy oj tak jestesmy jestesmy i to bardzo wszystko czlowieka denerwuje jesli nie jest po jego mysli:)
nanulinka to nie duzo za osobe ja mialam chyba cos 120 zl bodajze wiec tez nie duzo a na dzialkach fajne jest wesele bylam u kuzynki my akuart mielismy wklubie relaks ale bylo zajefajnie:)
Tez mialam okolo 60 ludzi:)moj tato tez ma liczna rodzinke od jego strony mialam najwiecej gosci...
Jaki bierzesz magnez? piszesz ze 3x1 dziennie bierzesz ja raz poki co...mowisz bateria ale jesli ma pomoc to czemu nie brac:)

OOOO pasta jajeczna uwielbiałam ja moj tata rewelacyjna robil ja takiej nie potrafie:(

ja_guska moj mezulek uwielbia ciasteczka orzechowe( z orzechów wloskich) tez prosty przepis:)

Sun przykro mi ze odkurzac odmowil posluszenstwa gdy sprzatalas chyba najgorsze co moglo byc;)

Iownka oj watpie zeby sie udzielali juz to widze:D

Ewusia pierwsze slysze zeby nie brac witaminek niektorzy biora a i tak drobne dzieci rodza nie wiem od czego to zalezy...

Olga gartulacje i witamy:)

miervaa ja biore luteine od owulacji mialam stymulacje i mialam trudnosci z zajsciem wiec na wszelki wypadek biore...miło ze pamietalas o mnie ze jeszcze istnieje;)

Ostatnio gin mi mowił ze własnie kłucia ciagniecia lekkie bole to normalne:)

aniaczek gratuluje udanej imprezki:)

marciosz gratulacje wybrania sukienki:) chyba najgorszy problem masz za soba:)sukieneczka skromna a takie chyba ładne sa;)

wiki napewno przejdzie:)

biedroneczka nie wiedzialam ze gazowane odwadnia...ja na szczescie nie pije jedynie od czasu do czasu troche coli:D

ALG wiem co to znaczy okropne wzdecia ale espumisan spokojnie mozna brac a i na gazy dobra jest herbatka z kopru włoskiego:)

ufff zostal do nadrobienie dziejszy dzien masakra:D

nanulinka zycze Ci zebys ujrzala cos na usg na tym etapie to chyba pecherzyk moze byc widoczny no chyba ze ciaza starsza to moze cos wiecej:)

Iownka napewno jestes bedzie dobrze:)Ja tez chodze tylko prywatnie jakos nie jestem przekonana do NFZ nie ma u mnie w miescie dobrych ginow tylko prywaciarze...

gonia miejmy nadzieje ze dobrze sie to skonczy z tymi badaniami...

Zapominajka wspolczuje uderzenia w nos napewno boli bo to miekka kosc ałcc...fajne upominki spotkalam sie z czyms podobnym:)widze ze sie zapisalas na wizyte wiec trzymam mocno kciuki:)

Lori trzymaj sie moze rzeczywiscie to prze krwiaka?oby...tez mam jabluszka na swoim ogrodzie ale akurat za jablkami nie przepadam ale moze to ze wzgledu na to ze mnie goni po nich...
Oj ja tez tak czesto moglabym miec usg:D

framama wspolczuje dolegliwosci wiem ze migrena moze byc uciazliwa...

sharponowaja nieraz dobrze odpoczac ale ile potem nadrabiania:D ja mam tylko body pol spioszki czapeczki i reczniczek ale mysle ze po genetycznym cos bede kupowala po troszku zeby nie naraz bo bym nie wydoliła:)

citrus napewno w tym racji tylko nieraz jest tak ze jak czlowiekowi na poczatku wchodza rzeczy mniej zdrowe to lepiej zeby cos jesc niz sie odwodnic:)

Moj maz tak ma moze jesc jesc a i tak nic nie moze przytyc a chcialby...
Co do owocow do zjem kiwi grejfruta:)

feelfine super ze dzidzia jest i bije jej serduszko oby tak dalej mily widok patrzec na swojego szkraba:)

Maggy ja bylam w 6t4d i tez jeszcze nie widzialam ale zarodek juz byl ciut widoczny...
Oj zalezy ile tych studentow mialoby by wlasnie po np jak Zapominajka pisze 10 to troche krepujace by to bylo:)
 
reklama
Witam
Probowalam w ciagu dnia poczytac forum, ale sie nie udalo. a to mala dokazywala, a to zrobilo mi sie sennie i ucielam sobie drzemke.
Mowicie o owocach i ja w sumie teraz mam na wszystkie ochote, jem i nektarynki i mase jablek bo tez mam z dzialki i gruszki i dzis tez winogrona, w sumie ciesze sie ze mam na nie ochote bo przynajmniej witamin fasolce nie braknie.
Co do jedzenia ja tak jak Lorelain mam szybka przemiane materii, zawsze byl ze mnie kosciotrupek w szkole piguly gadaly ze ma niedowage i wogole, w poprzedniej ciazy przytylam 12 kg i w sumie szybko je stracilam moze przez karmienie piersia i aktywne spacery itp. Teraz jem tez czesto ale raczej wlasnie male porcje bo zoladek jak mam pusty to mi slabo i jakos niedobrze:baffled:, wiec wole wtedy przegrysc jablko czy innego owoca czy jeszce co innego.
Co do otylych dzieci w Polsce to w sumie troche wina tego naszego spoleczenstwa ktore najpierw gada ze dziecko musi miec tzw "pulaski" itp potem karmi nas tymi wszystkimi slodyczami czipsami w sklepikach szkolnych itp.

No nic sprobuje jeszcze nadrobic i moze wkleje jakies fotki na zamknietym
 
perełka
mam nadzieję,że jednak coś jeszcze oprócz pęcherzyka będzie... 13go było widać pęcherzyk.... to może już zarodek będzie mała kropeczka, na serduszko się nie nastawiam bo może być za wcześnie....

A magnez biorę MgB6 - gin ankazała 3x1, niby dlatego że redukuje skurcze a to też działanie antyporonne...
 
Witajcie gwiazdeczki :)
Ja po zrobieniu kolejnych 2ch testów, i wszystkie pozytyw, powoli dociera do mnie że będę mama :) do gina idę 8 października, to bd 7 tydz 4 dz, wiec muszę wtedy zobaczyć serduszko mojego skarba które bije jak dzwon. Już nie mogę się doczekać, a zostały jeszcze 2 tyg :(( Od dziś łykam folik, byłam u lekarza bo jestem przeziębiona, przepisał syrop, tabletki na gardło, i mam leżeć w łóżeczku przez parę dni. Niech to przeziębienie idzie precz !! Pozdrawiam mamuśki :*
 
Ostatnia edycja:
nanulinka pewnie ze jest to jakies zabezpieczenie ja nieraz wezme nospe jesli czuje skurcze a tak to ten magnez co prawda nie wiem czy cos daje jedna tabletka a biore ChelaMagb6:)

czarnulka witaj:) kuruj sie kochana teraz duzo osob wlasnie choruje taka pogoda typowa jesien... ja tez bylam w 7t4d bodajze i bylo serduszko:)
 
Witajcie gwiazdeczki :)
Ja po zrobieniu kolejnych 2ch testów, i wszystkie pozytyw, powoli dociera do mnie że będę mama :) do gina idę 8 października, to bd 7 tydz 4 dz, wiec muszę wtedy zobaczyć serduszko mojego skarba które bije jak dzwon. Już nie mogę się doczekać, a zostały jeszcze 2 tyg :(( Od dziś łykam folik, byłam u lekarza bo jestem przeziębiona, przepisał syrop, tabletki na gardło, i mam leżeć w łóżeczku przez parę dni. Niech to przeziębienie idzie precz !! Pozdrawiam mamuśki :*
Ja tylko mysle zeby bilo jak dzwon ,ale czym wiecej mysle tym wiecej sie zalamuje ,co do przeziebienia taka pora juz chyba wszyscy przeszli katar lub kaszel moja cora tez miala w sobote teperaturke
 
Perełka86 pięknie nadrobiłaś, chyba nic Ci nie umkneło:)

Co do owoców to ja lubie praktycznie wszystkie, ale teraz nie mam ochoty, mam nadzieje, ze to sie zmieni dla nnaszego dobra.

To będzie mój pierwszy poród i ja na tą chwilę jednak wolałabym nie mieć tych studentów nad sobą.
 
Co do studentow przy porodzie to jest mi obojetne, bo pewnie i tak czeka mnie kolejne cc i to w znieczuleniu ogolnym wiec i tak widziec nie bede, byleby cala operacja zakonczyla sie lepiej niz ostatnio, bo nadal mam traume po tych wspomnieniach
 
Perełka86 pięknie nadrobiłaś, chyba nic Ci nie umkneło:)

Co do owoców to ja lubie praktycznie wszystkie, ale teraz nie mam ochoty, mam nadzieje, ze to sie zmieni dla nnaszego dobra.

To będzie mój pierwszy poród i ja na tą chwilę jednak wolałabym nie mieć tych studentów nad sobą.
:-D:-DWierz mi ze przy porodzie jest tak swietnie ze 50 osob by moglo byc ,a ty na nich uwagi nie zwrocisz:-)
 
reklama
Do góry