reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dzien dobry dziewczynki:)
Ja juz w drodze do pracy,choc byl moment ze myslalam ze zostane w domu. Te zaparcia to jakis KOSZMAR!
Juz ledwo daje rade z tym brzuchem... w dodatku wielki jak bania.
3majcie kciuki zeby szybko dzien w pracy minal. Zmusilam sie zeby pojsc bo czesc moich pracownikow na urlopach i malo nas...
Ehh...


Jutro wizyta na NFZ,ciekawe czy bedzie usg i czy fasolke nareszcie zobacze.
Ktos dzisiaj wizytuje?
 
Citrus - przepiekna z Was para, naprawdę;-) Ja się muszę zastanowić, poszperać, to też może jakieś fotki dorzucę do grupy.

Marciosz - cudowna sukienka, a jeszcze piekniejsza wizjaj jak jest obcięta.

To, ze przytyję, przyjmuję niestety za pewnik... Mam nadzieję, że będzie mi dane później, jak za pierwszym razem, zrzucić trochę przy karmieniu.

Jutro wizyta! I wreszcie będę wiedziała, czy jestem w ciąży, czy niepotrzebnie Wam tu czas zabieram ;-)
 
Ja mam dzis tez termin na 10 i strasznie juz sie denerwuje. Mam nadzieje, ze moj/moja fasolek/fasolka pokaze mi juz serduszko. Jak ja zazdroszcze wszystkim, ktore juz to widzialy. Zmykam pod prysznic i zycze milego dnia.
 
Iwonka, ja nie wrzuciłam żadnego zdjęcia, pewnie pomyliłaś mnie z kimś :D (zaraz biegnę do grupy)

Nanulika, ja się wczoraj z W. zachwycałam tym Tomkiem, wspaniały chłopak! Taka skromność z niego biła, ooooch jak nam się podobał :)
 
Iwonka, ja nie wrzuciłam żadnego zdjęcia, pewnie pomyliłaś mnie z kimś :D (zaraz biegnę do grupy)

Nanulika, ja się wczoraj z W. zachwycałam tym Tomkiem, wspaniały chłopak! Taka skromność z niego biła, ooooch jak nam się podobał :)

Łups :-D Widzisz, problem jest taki, że ciągle mi się mylą te pseudonimy - to oczywiste, że to Lorelain wstawiła zdjęcia.
 
Witam dziewczyny,

u nas przeziebienie dopadło i małego, więc dziś razem sobie siedzimy. Mam nadzieję, że do tyg wreszcie nas wszystko przejdzie.
Tyle napisałyście ost dniami, że ciężko poodpowiadać- musiałabym napisać wypracowanie. Super Suknie ślubne pokazałyście, A.K. nie podobała mi się ani trochę.
Ja już jestem po wszystkich początkowych badaniach i mam znowu doła... zobaczymy co powie gin. Chodzi o to, że znów mi wyszło dodatnie IGM Cytomegali-znów- bo w pierwszej ciąży też miałam dodatnie ale mniej. Robiłyście badanie CMV? spotkałyście się z czymś takim? niby wtórne zakażenie nie jest już niebezpieczne, ale ...

Życzę ślicznych fotek i ładnych serduszek dziś wizytującym!!
 
reklama
Do góry