reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dzień dobry;
zaproszenia do grupy rozesłane.

Ja dziś skoro świt oberwałam od potomka w nos, tak, że krew się polała. I boli mnie teraz.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na fotki!
 
Bardzo dziękuję za zaproszenie :-) Dołączyłam :tak:
Ja żyję już jutrzejszym usg. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

A ja się dzisiaj obudziłam z bólem gardła i z zaropiałym okiem:wściekła/y:
 
dzien dobry,

ale u mnie leje, odprowadzilam Nielsa do przedszkola i wrocilam cala mokra

ja_guska- zdrowka

Zapominajka- oj to mialas wypadek, wspolczuje ale pewnie nie chcial, nie wiem czy nie znajduje ale chyba nie dostalam zaproszenia do zamknietej grupy, zaraz napisze jeszcze Ci na priv gdyz tez chetnie bym tam dolaczyla :)

feelfine- trzymam kciuki

fajne suknie wklejacie, suknia a.k. tez do mnie nie przemawia, ale kazdy ma inny gust i tak powinno byc

ALG- zdrowka
 
Ja mam jutro pierwszą wizytę potwierdzającą u ginekologa i denerwuję się. Bo co będzie, jak się okaże, że coś jest nie tak? A ja już powiedziałam najbliższym...

Muszę być dobrej myśli!
 
Iownka- wlasnie dlatego ja nie mowilam, ale nie ma co sie stresowac na zapas bo to tylko dziecku szkodzi i dla Ciebie tez nie jest korzystne, bedzie dobrze, bede trzymala kciuki

Zapominajka- dzieki za dodanie mnie do grupy
 
reklama
Do góry