reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
minervaa - dopiero pojutrze idę pierwszy raz do ginekologa, żeby w ogóle potwierdzić obecność mojego stanu. Dopytam, czy można tak cały dzień wśród komputerów jeden przy drugim. Jak mi powie, że można bez żadnej szkody dla dziecka, to pewnie do jakiegoś etapu ciąży będę siedziała te 8h... Bardzo zależy mi na pracy.

Dzisiaj mnie tu raczej nie będzie, dopiero wieczorem - tak się składa, że najwięcej okoliczności do pisania mam w tygodniu
 
Cześć niedzielnie :)
Dziś u mnie zimno ale piękne słonko świeci, aż inaczej człowiek się czuje jak słonko poczuje :)
Miłej niedzieli wszystkim majówkom życzę....
_Olga_ serdecznie witam wśród majóweczek i gratuluję pozytywnego testu :) Ja termin mam właśnie na 15.05.2013 to coś koło Ciebie :-)
Dziewczyny a co do witamin to biorę Falvit mama, folik i Lino Complex (olej lniany z NNKT), poza tym biorę Luteinę 4x3
Gin polecił mi inny preparat Pharmaton Matruelle, ale jest dość drogi a skład ma bardzo zbliżony co Falvit mama
 
alfa - ja też mam termin na 15:)
Iowonka - ja w pierwszej ciąży dużo czytałam na temat wpływu komputerów na płód bo pracowałam na komputerze i wyczytałam, że te nowe monitory nie są tak szkodliwe (najgorzszy jest tył monitoru)
będziemy zatem trzymać kciuki za wizytowanie
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą luteiną lub duphastonem - czy lekarz go przepisuje żeby podtrzymać ciążę gdy były przypadki poronienia czy to jest regułą że na początku ciąży się go łyka?
 
Ja duphaston dostalam w II ciazy ze wzgledu na poronienie,teraz gin najpierw mi nie dala ale jak tempka byla nisko to jednak przepisala...
Duphastonn to progesteron po prostu,obnizajaca sie temp swiadczy o jego spadajacym poziomie,a jest to hormon odpowiedzialny za dobre zagniezdzenie i poczatki ciazy,mowi sie ze na podtrzymanie.
 
ja mam taką wysoką dawkę luteiny też na podtrzymanie ciąży bo mam mały poziom progesteronu i też różnie by się to mogło skończyć gdyby nie lutka
 
reklama




Witam Dziewczyny :)
Ja od wczoraj wiem, że będę mamą po raz drugi - wczoraj 3 (!:-D) testy wyszły MEGA pozytywnie, po 2 grube krechy, dziś b-hcg 5353, więc 4-5 tydz. Termin przypuszczam, że gdzieś ok. 14.maja, ale ze względu na bardzo nierówne cykle będzie wiadomo dopiero po pierwszej wizycie (czyli chyba na początku października). Bardzo się cieszę :tak: Pozdrawiam

gratuluje II kreseczek, betka śliczna ! :-):-):-)

alfa - ja też mam termin na 15:)
Iowonka - ja w pierwszej ciąży dużo czytałam na temat wpływu komputerów na płód bo pracowałam na komputerze i wyczytałam, że te nowe monitory nie są tak szkodliwe (najgorzszy jest tył monitoru)
będziemy zatem trzymać kciuki za wizytowanie
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tą luteiną lub duphastonem - czy lekarz go przepisuje żeby podtrzymać ciążę gdy były przypadki poronienia czy to jest regułą że na początku ciąży się go łyka?

w pierwszej ciąży miałam duphaston dwa razy dziennie tak na wszelki wypadek, pomaga sie ładnie zagnieździć i rozwinąć zarodkowi. Teraz biorę luteinę 3 razy dziennie po 1. Lekarz powiedział że ona może tylko pomóc, ale jeśli jest coś źle to i kg luteiny by nie pomógł.


mąż z młodym na dworze bo ładne słoneczko, no ale 10 stopni. Ja sie bede nuuuuuuudziła :sorry: ... mam nadzieje że ktos mi tu dzisiaj potowarzyszy :-p

 
Do góry