reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam niedzielnie
minervaa duphaston czy luteine zaleca lekarz przy niskim progesteronie czy ryzyku poronien lub poronieniach w wywiadzie, krwawieniach we wczesnej ciazy. Tak bez przyczyny zapobiegawczo sie nie daje. Ja w obecnej ciazy nie biore, progesteron mam na bardzo ladnym poziomie wiec nie ma potrzeby, jak to powiedziala moja lekarka, hormony nie sa obojetne dla plodu i gdy nie ma takiej potrzeby to sie nie stosuje. Tak wiec wszystko najlepiej jak zaleca lekarz.

citrus podziwiam musisz tyle ogarnac:tak:

Lorelain ooo no to masz fajne zajecie, kurcze to wszystko dla maluszkow jest takie rozkoszne ehh.

Dziewczyny ja tez nie nadazam na forum bezwzgledu na dzien tygodnia hehehehe

Ja dzis mam dobre samopoczucie, poza bolem ramienia. Mala wlasnie prawie mi zasnela podczas zabawy wiec musialam ja zaniesc do lozka na wczesniejsza drzemke. No a ja chyba zabiore sie za obiad.
 
reklama
Dzień dobry;
u mnie w końcu wyszło słoneczko :tak:
Może dam radę z chłopakami spacerek zaliczyć.

Ja całą noc śniłam o serniku i obudziłam się w momencie kiedy miałam wziąć kęs do ust... No płakać mi się chce.

Witam Dziewczyny :)
Ja od wczoraj wiem, że będę mamą po raz drugi - wczoraj 3 (!:-D) testy wyszły MEGA pozytywnie, po 2 grube krechy, dziś b-hcg 5353, więc 4-5 tydz. Termin przypuszczam, że gdzieś ok. 14.maja, ale ze względu na bardzo nierówne cykle będzie wiadomo dopiero po pierwszej wizycie (czyli chyba na początku października). Bardzo się cieszę :tak: Pozdrawiam

Witaj! Gratuluję tłustych II i spokojnych 9 miesięcy życzę.

zgadnijcie co ja robię? ... oglądam na allegro wózki, śpioszki, kocyki etc ... oh ja głupia głupia baba :-p:-p:-p:-p

No mnie też kusi, ale na razie daję radę.

Kieca Kwaśniewskiej jak dla mnie bez szału.


Mnie coś dziwacznie dzisiaj brzuch boli :-( i już oczywiście popadam w jakieś stany paniki.
 
Dzien dobry wczoraj caly dzien zakupy ,sprzatanie gotowanie i tez bylo piekne sloneczko to trzeba bylo wyjsc na swieze powietrze bo przez te nudnosci to tylko w domku siedzialam lub na 15 min i spowrotem :-D.Zaraz biore sie za czytanie co napisalyscie .Mnie wczoraj cos w lewym jajniku(chyba janiku) kulo niewiem o co chodzi oczywiscie nie plamie ale jestem przerazona:confused2:.
 
Witacje dziewczyny w niedzielny słoneczny dzień!

Panieński na prawdę się udał, w połowie złapał mnie ból brzucha, ale tak jakbym miała w środku jakieś gazy i tym podobne, pewnie się przejadłam bo na prawdę było w czym wybierać: 3 rodzaje sałatek w tym jarzynowa;-), 3 dania na ciepło, tort no poprostu pychota:laugh2: o 22 pojechałyśmy z domu do klubu, gdzie balowałyśmy do 3 rano!! wytanczyłam się i mimo, że nie piłam alkoholu to pawiłam się super.


Feelfine ja według kalendarzy ciążowych termin też mam na 17.05, za tydzień pewnie dostanę wyliczenie od Gina zobaczymy czy się pokryje.
Lorelain mi sukienka Oli też nie przypadła do gustu, jako galowa ok, ale na ślub to mi się nie podoba.
Olga gratuje II kreseczek.

Alfa1978 ja właśnie biorę Pharmaton Matruelle.
Minervaa to jest moja pierwsza ciąża, a duphaston dostałam 2 razy dziennie jak powiedziałam Ginowi na pierwszej wizycie, że mnie pobolewa brzuch w szczególności w nocy, powiedziała wtedy, że może się macica rozciągać, ale czasami pobolewa z innych powodów i żeby dmuchać na zimne przepisała mi właśnie duphaston.


Korzystając z pięknej pogody, jedziemy z mężem i pieskiem do lasu, życzę Wam udanego dnia!
 
chłopaki wrócili, niby słoneczko a poliki czerwone z zimna. Szanowny małżonek śpi a mały bawi się klockami lego i nadal cisza. Chyba mnie oszczędzają :sorry: ... nawet młody bez gadania ćwiczył pisanie literek i rysowanie ślaczków :-p
 
aniaczek super, że wieczór panieński udany, aż zazdroszczę trochę. Trzeba korzystać póki można. Ja już takie szalone imprezki mam za sobą większość znajomych małe dzieci i już nie te lata na takie szaleństwa :szok: taka prawda. Trzeba bawić się jak jest ku temu zabawa, chociaż nie powiem w ostatnim roku było parę naprawdę super imprez, ale z racji tego, że koleżanki głównie z małymi pociechami to impra ok 22-j się kończy.
A ile płaciłaś za Pharmaton Matruelle?
 
Hej dziewczyny :)

Witam noweee mamusie. Postaram się dzisiaj nadrobić temat:)
Wczoraj wróciłam z Krakowa, egzamin poszedł dobrze, jeszcze nie oceniony, ale na pewno zdam:) Pochodziłam po salonach z sukniami ślubnymi i ... ( choć miałam plan, aby uszyć suknie przeze mnie zaprojektowaną), znalazłam śliczną suknie, a w związku z tym, że była ze starej kolekcji 2012, dostałam zniżkę i w ten oto sposób mam kiecke na ślub :)
Do tej pory nie miałam żadnych dolegliwości , no może oprócz napadów gorąca, ale dzisiaj coś mnie mdli... a i doszesł radar zapachowy, mam węch jak pies gończy hehe.
Pozdrawiam was Dziewczyny i życzę spokojnej niedzieli :) Idę piec ciasto dla teściów.
 
marciosz - koniecznie musisz się nam pochwalić kiecką :tak::tak::tak::tak:

alfa - dokładnie z dziećmi to juz nie ma tak lekko, jak się spotykamy to co najwyżej razem z dziećmi na herbatkę, ale wyjście do knajpy to przy dobrych wiatrach raz na pół roku. Mąż częściej, ale przynajmniej nie jest wtedy w domu zrzędliwy :-D

aniaczek - super że imprezka udana, korzystaj puki możesz :-)

Kinga - kucia w jajnikach są jak najbardziej normalne, wszystko się rozciąga. Ja jak mam kucia to się wrecz ciesze bo wiem że nadal w tym moim brzuchu coś się dzieje. Dzisiaj mnie kuje i z jednej strony i z drugiej to mam happy humor :-):-):-):-):-) byle by nie było plamień mocnych i bardzo mocnego bólu jak na @ z uczuciem ciągnięcia w dół

Zapominajka - ty masz tak silne objawy że na pewno wszyściutko jest dobrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marciosz pochwal się tą kiecką:tak:, super, że udało ci się taką okazję znaleźć!

Lorelain dziś mnie właśnie nie muli tak mocno, a brzuch mocno i do tego się jakby stawia. Gdyby to był 6 miesiąc powiedziałabym ok, skurcze przepowiadające...
A tak...
W każdym razie nie plamię, a od tego się poprzednio zaczęło.
 
Do góry