reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej Dziewczyny,mam pytanie mialyscie jakies objawy ciazy przed spodziewana @?? ktora nie nadeszla oczywiscie:happy:.. ja podejrzewam u siebie ciaze..do @ pozostalo 3-4 dni..


Gratuluje wszystkim przyszlym Mamusia:-)
 
reklama
czesc weronika25- ja zawsze wiedzialam po obrzmialych pelniejszych piersiach i lekkim zmeczeniu na kilka dni przed @, ciagnie tez w brzuchu ale tak samo jak na @ wiec po tym raczej nie rozpozna sie
 
Ja też nie wymiotuję. Czasem mnie tylko trochę mdli, ale do wytrzymania. Brzuch też się trochę uspokoił dzięki sporej dawce duphastonu. Za to głód mnie prześladuje i ochota przeogromna na sok pomarańczowy!!!

weronika, mnie bolał bardzo mocno brzuch na dole i piersi. I jak poszłam na imprezę to ledwo wmusiłam w siebie 2 owocowe piwa, zwykle nie miałam problemu z czterem mocnymi. Do tego podwyższona temperatura i mega senność. I 28dc wyszły dwie krechy.;-)
 
Ja też nie wymiotuję. Czasem mnie tylko trochę mdli, ale do wytrzymania. Brzuch też się trochę uspokoił dzięki sporej dawce duphastonu. Za to głód mnie prześladuje i ochota przeogromna na sok pomarańczowy!!!

weronika, mnie bolał bardzo mocno brzuch na dole i piersi. I jak poszłam na imprezę to ledwo wmusiłam w siebie 2 owocowe piwa, zwykle nie miałam problemu z czterem mocnymi. Do tego podwyższona temperatura i mega senność. I 28dc wyszły dwie krechy.;-)

jakie mialas cykle? ja przez ostatnie miesiace 28dniowe..
 
Weronika:-),

Uczucie pełności piersi ale to objaw też spodziewanej @, u mnie objawem ciąży był brak okresu a zawsze mam na czas, wrażliwość na zapachy( mdli mnie dym papierosowy) i częste siusiu jakbym miała zapalenie pęcherza. Dopóki nie ma okresu nie ma co się nakręcać:) Dopiero w 5 tygodniu doszły mdłości...
 
Weronika:-),

Uczucie pełności piersi ale to objaw też spodziewanej @, u mnie objawem ciąży był brak okresu a zawsze mam na czas, wrażliwość na zapachy( mdli mnie dym papierosowy) i częste siusiu jakbym miała zapalenie pęcherza. Dopóki nie ma okresu nie ma co się nakręcać:) Dopiero w 5 tygodniu doszły mdłości...

Nie nakrecam sie tylko chcialam poznac opinie innych mamuś,ktore przed testowaniem przeczuwały ciaze i u ktorych wystapily jakies objawy przed.. kazda z nas przechodzi inaczej objawy..
 
Witajcie!

Boję się jeszcze dołączać do majówek, bo w czerwcu poroniłam...

Jak na razie 4 tydzień od owulacji, dwie krechy i beta przyrost po 48h 100%, ale nie chcę zapeszać.

Dziś moja pierwsza wizyta u ginekologa.

Trzymajcie kciuki bo o niczym nie myślę od rana, po stracie poprzedniej ciąży strasznie panikuję.

Objawów prawie nie mam. Wywalone brzuszysko i lekki ból w piersiach :) chyba mam szczęście.

Paula
 
reklama
Demonique, więc skąd Twój suwaczek sugerujący, że jesteś w 22. tygodniu ciąży? :D

Weronika, powodzenia życzę! :)
 
Do góry