reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Hej Dziewczyny,mam pytanie mialyscie jakies objawy ciazy przed spodziewana @?? ktora nie nadeszla oczywiscie:happy:.. ja podejrzewam u siebie ciaze..do @ pozostalo 3-4 dni..

Ja w sumie czułam się dokładnie tak jak na @.... obrzmiałe (.)(.)... ból podbrzusza jak na @... ale dwa dni po planowanym @ bóle troszeczkę odpuściły... natomiast (.)(.) stały się pełniejsze i obolałe... Zresztą nie spodziewałam się, że jestem w ciąży i jakoś nigdy nie wyszukiwałam u siebie objawów ciążowych, bo dopiero pierwszy raz jestem w ciąży, więc nie wiedziałam jak powinnam się czuć...

demoniqe trzymam kciuki za wizytę ;-)
 
Dziękuję! :)

Suwaczek rzeczywiście był jeszcze po poprzedniej ciąży. Byłabym już w 5 miesiącu!! Czas tak szybko leci!

Nie ma co rozpamiętywać, będę próbować do skutku!

Na razie trzymam kciuki za tę ciążę :) nie plamię, nie mam bóli więc wierzę, że będzie dobrze :)

Sun7 masz prawidłowe objawy :) Gdyby jednak nagle ustały, skontaktuj się z lekarzem. U mnie właśnie tak było, wszystko nagle się zatrzymało. Dlatego teraz jestem wyczulona i za każdym razem jak wstaję rano zastanawiam się jak się czuję :)

Tylko nie daj się zwariować :)
 
Ja w sumie czułam się dokładnie tak jak na @.... obrzmiałe (.)(.)... ból podbrzusza jak na @... ale dwa dni po planowanym @ bóle troszeczkę odpuściły... natomiast (.)(.) stały się pełniejsze i obolałe... Zresztą nie spodziewałam się, że jestem w ciąży i jakoś nigdy nie wyszukiwałam u siebie objawów ciążowych, bo dopiero pierwszy raz jestem w ciąży, więc nie wiedziałam jak powinnam się czuć...

demoniqe trzymam kciuki za wizytę ;-)

a kiedy pojawily sie te bole podbrzusza u ciebie?
 
reklama
na 3 dni przed @.... a 2 dni po prawie ustąpiły... teraz przyjmuję lutkę na podtrzymanie ciąży i te bóle ustąpiły... ;-)
 
Do góry