reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i próbuję się trochę odnaleźć :) .. tez będę majową mama.. już 3 lata temu zostałam majową mamusią.. historia się powtórzyła :) ... mam nadzieje że mnie do siebie przyjmiecie.. :) pozdrawiam ciepło

serdecznie witamy :-)

Nia spokojnie;D moj ro chwilowy jest ,tj zmieniam go od tygodni i czasu brak.

Dziewczyny,ale zem sie podkurzyła:/ Dzwonili z kadr ze zaswiadczenie ktore im dostarczylam o ciazy jest nieprawidlowe:/ Ze lekarz je zle wypisal. Wie ktoras jak ono ma wygladac?? Bo mi lekarz wypisal na zwyklej kartce Wpisal imie nazwisko pesel I CIPI. no i sie popodbijal

aangelika01 witaj!!Na kiedy masz termin???rozgosc sie tu u nas:D

Iownka u mnie to nie siara,badzmy ludzmi nie pora na takie rzeczy;D Ale lekarz mowi ze pod wpywem zmian hormonalnych pojawia sie taka wydzielina ktora mam

hm ja dokładnie nie pamietam co tam było napisane, ale to była zwykła biała karteczka z gotowym nadrugiem gdzie tylko uzupełnił puste pola. Na pewno był napisany termin rozwiązania.

dzewelajna trzeba się cieszyć. wiem ,że łątwo jest mi mówić. na pocieszenie dodam ,że ja bym poszła do innego ,który za jaiś czas żeby sie upewnić tak na 102 :)

odliczam czas do końca pracy,żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce.

przez ostatnie dni w pracy twoje hasło było moim mottem :-D:-D:-D

Hejka! ciazko za wami nadazyc! ja dzis byłam na badaniach,grr na czczo, pozniej u lekarza. Jak morfologia wyjdzie zla to mam wrocic po antybiotyk(penicylyne) na to moje chorobsko. Mam nadzieje ze nie. Nie chce. Ale Tak dlugo mi sie to juz ciagnie, ze boje sie co z moja fasolka.
Co do ciast:-) zapraszam na santiago-ciasto migdałowe:) własnie wyjełam z piekarnika.
Siara... nie widziałam ze juz moze byc:zawstydzona/y:w pierwszej ciazy po porodzie sie pojawiła. Jestem na tak za watkiem zamknietym/watkiem z fotkami brzuszków, moze byc:)
Perełka: co do objawów to ja jednego dnia mam lepiej drugiego gorzej. Ale nie zanikaja mi poki co, chodzi mi o mdłosci i bole cycow. Wow juz kupujesz ciuszki, super, ja nie mam odwagi... super. Hmm moze po nast usg za tydz tez cos kupie:) a co, nie mozna byc pesymista
Lorelain: zszokowałaś mnie tymi sasiadami. bez komentarza
Kora30: ty tez z Krakowa? Ja mieszkam Zakamycze/Olszanica k.portu lotniczego, a Ty?
dzewelajna/minervaa: dawajcie znac jak tam po badaniu.Trzymam kciuki!
Nia: witaj!!
scharpnowaja:gratuluje silnej fasolinki! nie słyszałam zeby grupa krwi się zmieniała.
citrus zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Mavika: tez biore euthyrox.A jaki miałas wynik TSH ze zalecono ci ten lek? robiłas badanie po zaciazeniu czy przed?
Mamolinka: sciskam Cie mocno! Trzymaj sie!!
Sorki dziewczyny jesli nie odp komus ale ciezko tylu osobom:) postaram sie czesciej zagladac to i bedzie latwiej kazdej odp. Uciekam po małego do przedszkola. Milego popoludnia!!

musisz mi koniecznie sprzedać przepis na to ciacho bo brzmi smakowicie i jak migdałowe to może mnie nie zmuli :-)
 
reklama
HEj dziewczyny :)

Bede Was jeszcze od czasu do czasu podczytywala, ciezko mi sie jest z Wami rozstac za bardzo Was polubilam ;)
A tymczasem wrocilam z wesolego miasteczka z Zuzia, troche dziecko sie rozerwalo , a dla mnie katorga gdzie nie spojrzalam babki w ciazy lub z wozkami , mialam ochote usiasc i plakac. Dobrze, ze mama moja z nami byla to troche porozmawialysmy i chyba nawet lepiej sie czuje... Dzisiaj dostalam witaminki i bede je lykac bo za miesiac planujemy zaczac staranka o kolejne szczescie ;)

I dziekuje bardzo za wszystkie slowa otuchy, za to ze jestescie ! Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy ! Dziekuje bardzo wszystkim razem i kazdej z osobna :-)
 
Witajcie kochane
Podczytuje was caly dzien, ale co juz zabieram sie by odpowiedziec, to moje dziecie podlatuje do mnie i ciaga mnie za nogi rece i marudzi by isc z nia sie pobawic, ehh a wszystko przez ta pogode, rano padalo i nie mialam jak z nia wyjsc, no ale teraz przeszlysmy sie choc na zakupy
mamolinka trzymam w takim razie kciuki za kolejne staranka, choc gdzies mam wciaz nadzieje ze moze to jednak nieprawda i nadal masz fasolke w brzuszku

Ktos pisal a zaswiadczeniu o ciazy, sa takie male druczki do tego, bynajmniej w mojej bylej juz firmie-przychodni takowe mielismy. bylo miejsce na dane i np napisanie ktory tydzien itp
No dobra lece zrobic malej kolacje bo juz zglodniala bo stoi i wola pod kuchnia hehehe:-D
 
Moja emilka strasznie płacze, że mam nie rodzić żadnego dzidziusia, że się nie zgadza.
I tak mi się strasznie przykro robi, bo ja doskonale rozumiem, co czuje takie małe dziecko, któremu wydaje się, że już nie będzie całym światem swojej mamy :-(
Aż mi się na łzy zbiera, tak ją kocham i chciałabym jej tych uczuć oszczędzić...
 
aniaczek, pierwsze słyszę że niskie osoby mają duże brzuszki. Patrząc po znajomych powiedziałabym że jest wręcz odwrotnie.


A to nie moje stwierdzenie, któraś pisała tu na forum, mi tylko chodziło, że skoro tak jest to pewnie ja też będę miała duży. Ale też pierwszy raz to właśnie tu usłyszłam:happy:
 
reklama
Do góry