reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

jestem.

powiem tak - zarodek jest ale czuję niedosyt ...
cieszę się przeogromnie, ze nie jest pusto i że jednak bezcelowo nie głaskam i nie gadam.
ale kurcze serduszko jeszcze nie bije.

lekarz powiedział, ze nie ma co sie stresować bo zarodek rośnie prawidłowo a serduszko na pewno zabije na dniach.

poza tym wg mnie ten aparat w przychodni jest do du..y delikatnie to ujmując - leżałam chyba z 10 minut bo się coś zawiesiło i lekarz już tracił cierpliwość i miał nerwy. ale w końcu jakoś udało się groszka zmierzyć i ma 58 mm.

wg USG to 5 tydzień - więc ma prawo jeszcze nie bić ale wg mnie patrząc na wymiar to pasuje mi prawie prawie na 7 tydzień.

do bani to usg.

lekarz kazał mi teraz przyjść 01 października na normalną wizytę (bez usg) więc dla świętego spokoju stwierdziłam, że pójdę prywatnie na usg bo nie wytrzymam bez świadomości bicia serduszka.

najchętniej tak w przyszłym tygodniu ale, że po szkolnych zakupach i opłatach jakoś tak w tym miesiącu wymiękłam wstrzymać się muszę 2 tygodnie ale znając mnie.....
wiecie ....
cholercia najwyżej wyciągne z tych odłożonych na paliwo a potem będę się martwiła .....
tylko czy jest sens iść za tydzień na usg jeśli faktycznie to jest 5 tydzień.

wrrr.... czy to musi być tak skomplikowane

kurcze miało być w wizytach lekarskich a niechcący dałam tutaj - trudno - chyba nie będzie nikomu przeszkadzać ....
 
reklama
Ja codziennie wstaję o 6.00, później zawożę małą do przedszkola i sama do pracy biegnę. Jest to wszystko bardzo męczące.
Siara na początku ciąży? Ciekawa hipoteza :-)
 
citrus - a kiedy ty masz wizytę u lekarza? ... bo ja myślałam że dzisiaj masz :sorry:

dzewelajna - hihi tak chyba chodziło Ci o 5,8 mm ; ... to byłby chyba właśnie 5 tydzień a wtedy nie ma szans żeby biło serduszko :tak: ... wszystko bedzie dobrze, dla spokoju idć sobie za tydzien czy 2 do gina prywatnego :tak::tak::tak::tak:

tak sobie myśle że mi to chyba ani razu nie mierzyli zarodka na tak wczesnym etapie, tylko sprawdzali wiek ciąży po pęcherzyku.
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i próbuję się trochę odnaleźć :) .. tez będę majową mama.. już 3 lata temu zostałam majową mamusią.. historia się powtórzyła :) ... mam nadzieje że mnie do siebie przyjmiecie.. :) pozdrawiam ciepło
 
Nia spokojnie;D moj ro chwilowy jest ,tj zmieniam go od tygodni i czasu brak.

Dziewczyny,ale zem sie podkurzyła:/ Dzwonili z kadr ze zaswiadczenie ktore im dostarczylam o ciazy jest nieprawidlowe:/ Ze lekarz je zle wypisal. Wie ktoras jak ono ma wygladac?? Bo mi lekarz wypisal na zwyklej kartce Wpisal imie nazwisko pesel I CIPI. no i sie popodbijal

aangelika01 witaj!!Na kiedy masz termin???rozgosc sie tu u nas:D

Iownka u mnie to nie siara,badzmy ludzmi nie pora na takie rzeczy;D Ale lekarz mowi ze pod wpywem zmian hormonalnych pojawia sie taka wydzielina ktora mam
 
Ostatnia edycja:
dzewelajna trzeba się cieszyć. wiem ,że łątwo jest mi mówić. na pocieszenie dodam ,że ja bym poszła do innego ,który za jaiś czas żeby sie upewnić tak na 102 :)

odliczam czas do końca pracy,żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce.
 
no faktycznie 5,8 :-) ... troszkę przegięłam heh ....
wg paska jestem w 7 tygodniu i sugerując się jego opisem tam mam napisane ze zarodek ma 6 mm więc mój prawie idealnie na wprost pasuje ... :-)

dobra ... koniec stresu ....
jest fasolek i to najważniejsze

teraz oby tylko nie plamić .... i oby do usg
 
reklama
Do góry