reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dziewczyny czy wy macie jakies przeczucia juz co do dzidzi ?

Ja niewiem czemu jakos dziwnie, mysle duzo i snia mi sie blizniaczki... Ciekawa jestem czy mamy blizniat mialy takie przeczucia .... Moj eM twierdzi, ze mozemy miec bliznieta, bo u niego w rodzinie jego babcia ma corki blizniaczki, a tym bardziej jestem po odstawieniu tab anty... Ta mysl nie daje mi spokoju, jeszcze miesiac i zobaczymy co z tego rosnie :-D
 
ja nie mam pojecia czy to chłopczyk czy dziewczynka. W pierwszej ciązy miałam tak wyrażne zachcianki od poczatku ze byłam pewna ze to chłopczyk bedzie-i jest:) wcinałam kilogramami ogórki kiszone a na słodycze nie mogłam patrzec, choc normalnie je uwielbiam. Teraz jem, o ile juz jem, wszystko.
 
Dziewczyny czy wy macie jakies przeczucia juz co do dzidzi ?

Ja niewiem czemu jakos dziwnie, mysle duzo i snia mi sie blizniaczki... Ciekawa jestem czy mamy blizniat mialy takie przeczucia .... Moj eM twierdzi, ze mozemy miec bliznieta, bo u niego w rodzinie jego babcia ma corki blizniaczki, a tym bardziej jestem po odstawieniu tab anty... Ta mysl nie daje mi spokoju, jeszcze miesiac i zobaczymy co z tego rosnie :-D

Powiem Ci że ja też się tak zastanawiam. Mojej fasolce tak się pospieszyło, że już w pierwszym cyklu po odstawieniu tabsów się pojawiła. A sporo czytałam, że po tabsach owulki potrafią się przydażyć częścij niż raz na cykl.
Mam nadzieję że moja gin zrobi mi szybko usg i wtedy się wyjaśni.

A co do bliźniaków to na początku tego roku moja znajoma urodziła 2 chłopaków, i jak zostałam z nimi któregoś dnia na kilka godzin (a mieli wtedy chyba z 6 tygodni) to mało nie płakałam razem z nimi - stanowczo dwie ręce to za mało.
Tak, że załamka. Ale co tam, co ma być to będzie :)

Ale mam przeczucie że będzie chłopak, może dla tego że ta ciąża jest całkiem inna niż pierwsza, a mam już córę :)
 
nadrobiłam wreszcie....

pam, bardzo mi przykro:(

a ja w styczniu skończę 34 :) Bardzo możliwe, że jestem najstarsza :szok:

marzy Ci się:-D ja w sierpniu skończyłam 37:szok:

Citrus, ja też bym poczekałą z mówieniem o ciąży w pracy. powodzenia w pierwszym dniu.

dzisiaj czuje sie fatalnie.... jutro o 8 ginka.


co do kneblowania dzieci - ja swoja też bym chętnie zakneblowała, zwłaszcza jak słyszę jej teksty i wyobrażam sobie jak mówi do pani w przedszkolu "spoko, spoko, wiem co robię", albo "ale Ty się chyba pomyliłaś, przecież móiłąm że chcę oglądać baję a nie rysować"
trzymajcie się ciepło:)
 
reklama
Aska ja pewnie bym z jednej strony sie cieszyla, bo zawsze marzylam o blizniakach, ale teraz majac moja Zuzie to niewiem czy bym dala rade, tym bardziej ze moj eM pracuje a ja nie mialabym nikogo kto mogl by mi pomoc :( Najgorsze sa wieczory jak ni stad ni z owad przychodza same te mysli o blizniaczkach i np. jak bym je nazwala, jak bym zaprowadzala Zuzke do przedszkola z 2 niemowlakami jak by padal deszcz itd...
 
Do góry