reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witajcie dziewczyny w ten piękny słoneczny dzień!

Citrus też bym się wstrzymała z powiadomieniem pracodawcy.

Pam współczuje.

Byłam u Gina, ciąża potwierdzona, licząc od okresu jest to początek 6 tygodnia, natomiast według USG 4 tydzień i 1 dzień i to by się zgadzało z owulacją i naszymi staraniami.

W nocy pobolewa mnie brzuch, zgłosiłam ten fakt i dostałam Duphaston 2 razy dziennie, bo Gin powiedziała, że zazwyczaj jest do skutek rozciągania się macicy, ale lepiej dmuchać na zimne.

Dostałam skierowanie na masę badań, które mam wykonać w ciągu 2 tygodni. 1 października kolejna wizyta i jak będzie wszystko ok zostanie założona karta ciąży.

Widzę, że większość z Was ma już chociaż jednego dzieciaczka. U mnie zawsze coś przeszkadzało: studia, praca i powiedzieliśmy dość nie możemy się wykręcać!
 
reklama
Gratulacje aniaczek,ja dzis po mailowych konsultacjach z gin tez odebralam wlasnie recepte na duphaston,tyle ze mam brac 3x1.

Gratulacje! Masz fotke?:)
 
mamolinka90 to moze bedziesz miala dwojke:D Ja dam sobie reke uciąc ze bedziemy miec synka! :D Chlopak bedzie:D Podobno kobiety czuja od samego początku.Aczkolwiek znam i takie co czuly ze bedzie dziewuszka a dorodnego chlopaka urodzila:D
gonia09 mowisz ze w pierwszej ciazy ,z chlopcem,mialas zachcianki itd ja nie mam zadnych,ale to chlopak bedzie:D
kora30 to trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte!!:D
Citrus poczekaj jeszcze troche z tymi nowinami:D
 
aniaczek ja tez nie mam jeszcze dziecka :) nie jestes sama.... gdyby 4 lata temu poszlo inaczej mialabym teraz 4 letnia coreczke.


Ah nie wiem czy w tym cyklu cos wyjdzie.... moj V sie podlamany smiercia swojego kumpla i nie ma zbytniej ochoty na nic...eh... nie bede chlopa zmuszac..
 
Cześć dziewczynki :-)

Oficjalnie mogę powiedzieć, że dzidzia jest u mamusi w brzuszku :-)

Słyszeliśmy serduszko naszego maleństwa... płakaliśmy razem z mężem... usłyszeć bicie serca własnego dziecka - bezcenne :-)

Według ostatniej miesiączki to 7 tydz. i 1 dzień, a według usg 6 tydz. i 4 dzień... termin porodu na 09.05.2013r.

Aż nam się chcę krzyczeć z radości... mąż ciągle do mnie mówi, że on nadal w to nie wierzy... ale zawsze jak o tym mówi to ma łezki w oczach... :-)
 
Dziewczyny, mam jedno pytanie. Czy któraś z was pracuje 8 h przed kompem w swojej pracy?
Bo ja mam taką sytuacje i do tego jestem zewsząd otoczona komputerami, więc wstanie od niego nie rozwiazuje problemu.
w jaki sposób byscie to rozwiązały?
 
Iownka z tego co słyszałam to kobiety w ciazy moga pracowac max 4h przed komputerem. U nas to przestrzegaja. Ale i tak wiem ze niektore dziewczyny pracuja pomimo tego zakazu 8h przed kompem. Lekarze sa zdania ze to nie ma wpływu na ciaze.
Moze wychodz sobie co 1h na 5 min na pole? Poinformowalas juz pracodawcow o ciazy?
 
sun7 - gratulacje!!! ja też już się nie mogę doczekać serduszka, no i wogóle maleństwa - na razie widziałam tylko pęcherzyk.
Iwon - ja siedzę 6-8h w pracy przed kompem, w domu też jak widać.... uważam że to nie szkodzi.... od czasu do czasu idę się przejść i tyle....
 
Tak, poinformowałam.
I chyba ja też bede siedzieć 8h przed kompem.
Ciekawe jak długo tak wytrzymam tylko..
Eh... Dzisiaj mam dzień na nie. Załamuje mnie wszystko: praca, to że zaraz po macierzyńskim bede musiała do niej wrócić - wszystko mnie dołuje.
Może jutro będę miała lepsze nastawienie.:crazy:
 
reklama
głowa do góry! pomyśl sobie,że nie ty jedna:)
ja też będę musiała ale na razie o tym nie myślę! na razie zaciskam sama za siebie kciuki żeby się wkońcu udało!
 
Do góry