reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mamolinka, takie mączno-ziemniaczane potrawy to przygotowuję raz na pół roku, a robię na oko. Akurat ostatnio trafił się ten "raz", więc do gulaszu paprykowego zrobiłam kilka paprykowych kopytek.

WIĘC (wiem, że zdania nie zaczyna się od więc :D) na 2 porcje wzięłam (na oko!) 0,5 kg ziemniaków, 1 małe jajko i tyle mąki pszennej (+ łyżeczka ziemniaczanej), żeby mi się zrobiła nie klejąca do rąk kula. Mąki dodaję ZAWSZE na oko i "na rękę". Plus łyżeczka papryki słodkiej lub ostrej dla koloru i smaku. Tyle :)



Dziekuje Kochana ;) Wiec dzisiaj mam kopytka paprykowe na obiad hehe , moze cos do tego wymysle hmm.... moze jeszcze zupka turecka ;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)

skończyłam lekturę tego wątku więc postanawiam się dołączyć. Bardzo mi przykro Paola i Emalia, chociaż dla mnie ciąża jest niespodzianką to nie wiem jakbym się czuła gdyby mi to odebrano...ale wierzę, że już niedługo wszystko się wam powiedzie :D

Mam do was pytanie, czy to normalne, że jestem cała gorąca? ( czuje się jak na wstępie do przeziębienia ) a po posiłku ( które ledwo w siebie wciskam ) w brzuchu skacze mi stado antylop, ponadto chociaż jestem wielkim śpiochem, po ośmiu godzinach snu, budzę się i nie mogę już zasnąć. ? Może pytania, wydadzą się wam głupie...ale jestem zielona w temacie.
 
Hehe ja juz sobie wyobrazam mine twojego meza jak dwie ciezarne zjadly by mu takie pysznosci :-D:-)
Marciosz- tempka w ciazy jest zawsze wyzsza ;-)


Wiesz moj eM to zawsze pyta komu ja gotuje, bo bardzo czesto nie mam wyczucia i robie jedzenia jak dla wojska :-D Wiec mysle, ze wszyscy bysmy sie najedli i nikomu by napewno nie zabraklo :D
 
Co to jest zupa turecka? Ja idę dziś na łatwiznę, bo wybieram się po południu na pilates i nie mam ochoty na gotowanie - robię więc sałatkę z tuńczyka :p

Marciosz, to chyba normalne. Ja po zapłodnieniu się czułam tak, jakby ktoś mnie wsadził w skafander kosmiczny i wysłał w pobliże słońca :-)
 
Co to jest zupa turecka? Ja idę dziś na łatwiznę, bo wybieram się po południu na pilates i nie mam ochoty na gotowanie - robię więc sałatkę z tuńczyka :p

Marciosz, to chyba normalne. Ja po zapłodnieniu się czułam tak, jakby ktoś mnie wsadził w skafander kosmiczny i wysłał w pobliże słońca :-)
Tureckie zupy Cytrusek naprawne pysznosci ja jem chleb turecki jest pycha
 
reklama
Co to jest zupa turecka? Ja idę dziś na łatwiznę, bo wybieram się po południu na pilates i nie mam ochoty na gotowanie - robię więc sałatkę z tuńczyka :p

Marciosz, to chyba normalne. Ja po zapłodnieniu się czułam tak, jakby ktoś mnie wsadził w skafander kosmiczny i wysłał w pobliże słońca :-)



Citrusku zupa turecka mmm pycha i bardzo latwa ;)
 
Do góry