reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Paola i Emalia przykro mi :(A ja dziś mam duży spadek temp, nie wiem co o tym myśleć :( Wczoraj nie mogłam dodzwonić się do mojej ginki...
co się dzieje? :(
za szybko zrobiłam suwaczek :(
 
Jakie to niesprawiedliwe. Jakie to k**ewsko niesprawiedliwe (wybaczcie wulgaryzmy), że Wam się nie udało. Zbyt dużo strat w majówkach, nawet nie myślałam, że tak będzie, że to tak częste. Modlę się za Was, dziewczyny, żeby wszystko było dobrze.
 
Dzień dobry kochane;

Oficjalnie chciałabym wam pokazać zdjęcie mojej krewetki:

Zobacz załącznik 499100

Co prawda dzisiaj po wizycie już nie jest mi tak wesoło (pojawiły się krwawe nitki w śluzie) no ale co ma być to będzie...
Swietne mnie tak korcilo by isc dzis na wizyte ale nie czekam do 9 tygodnia jestem tego zdania co i ty co ma byc to bedzie wiec czekam ,a ty sie nie martw tylo duzo wypczywaj :tak: i trzeba myslec pozytywnie.
 
reklama
Kinga powiem ci, że ja się cieszę z tej wizyty. Dlatego, że już sporo było widać. Gin też mnie pochwalił. Stwierdził, że w idealnym czasie przybyłam:-D
 
Do góry