reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mnie też brzucho po olewa, dziś w nocy tak, jakby mi macica chciała go rozsadzić...
Też nie jestem zwolennikiem nospy, choć oczywiście jak mus to mus.
 
reklama
WITAM. MI PO DWÓCH DNIACH SPOKOJU ZNOWU POLECIAŁO I TO SPORO.:-( Dół na maxa. Mam wrażenie,że piersi mnie nie bolą i ,że już nic tam brzuchu nie mam. Do bani z tym wszystkim. A było tak fajnie.
 
aha nie pisałam wam , ale przytyłam już 1,5 kg :sorry::sorry::sorry:

zapominajka - kurcze mnie chyba tak mocno nie boli, raczej tak ćmi mnie jak na @ i zwłaszcza w okolicach kręgosłupa i po bokach mnie kuje.

Emalia - może te plamienia są od czegoś innego? .... moja przyjaciółka w drugiej ciąży miała plamienia, brała duphaston i przeszło dopiero po pierwszym trymestrze, a urodziła i to w 40 tygodniu zdrową dużą córeczkę.
 
Lori nieźle z wagą :-D
Ja w ogóle nie wchodzę, i bez tego mam kompleksy.

Emilia leż, może tak jak mówi Lorelai to od czegoś innego jest. Kiedy masz wizytę u gina?
 
za tydzień (17-ego). Kurde jesteśmy przed wypłatą, ale jak uda mie sie pożyczyć, to nie wiem czy jutro nie pójde do innego i chociaż niech mi usg zrobi czy tam coś jest. Ja przed ciążą wyleczyła torbiela na jajniku ( 5cm na 4, na 3cm). Niby się wchłonął po tabsach ale tak sie teraz zastanawiam , czy nie został mały i on mi teraz krwawi. Sama nie wiem
 
Dzien dobry :)

Ja dzisiaj standardowo do 9:30 pospalam :) Brzusiu juz mnie nie boli i @ tez nie ma ;)

Ja dzisiaj o 4 sie przebudzilam i do 5 sie krecilam,jakies glupkowate sny mialam :/

Lorelain ja rzucilam palenie i odrazu 2kg na plusie ... I juz wole na wage nie wchodzic jak bym byla w ciazy....

Emailia mozliwe, ze krwawienia masz przez torbiele, moze idz do innego gina... wiadomo co 2 opinie to nie jedna.
 
reklama
Do góry