reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
emalia - kurcze gdzieś musiałam to przegapić :sorry: ... po pierwsze dobrze , że dzisiaj miałaś dzień bez plamień :tak::tak::tak: ... a ja mam tak na zmianę, raz mnie boli jak na @ potem przechodzi a potem znowu mnie boli. Niepokoi mnie to bardzo. Teraz mnie brzuch nie boli za to boli lewa pierś więc tak w koło macieja :sorry::sorry:
 
Ja z kolei się często w nocy budzę. Nie wiem, jak można tak funkcjonować... :eek: I tak w ogóle to dzień dobry, właśnie robię ogórki małosolne :-p
 
Czesc!

Dzisiaj poki co,funkcjonuje normalnie.Wstalam bez zawrotow w glowie i nie pobieglam odrazu do toalety.Zdziwiona nie jestem bo u mnie z objawami tak jak i zkondycja fizyczna-ze skrajnosci w skrajnosc. Tak wiec nastawiam sie pozytywnie. Ponadrabiam zaleglosci tu i tam;D
Duzo do roboty przy okazji:/

Zapominajko w pracy jakos daje rade. Ale to jest męka:/ szczegolnie nocki. Musze to przemyslec.

Lorelain wzielas no-spe? to bezpieczny i zalecany lek na tego typu bole we wczesnej ciazy. Pociesze Cie,ze mnie tez tak wczoraj zaczal bolec brzuch.dzisiaj jest okey.kiedy masz kolejna wizyte?? Wiem na pewno pisalas ale mam zaleglosci 3 dniowe i zanim dokopie sie do tych informaci to mina kolejne 3 dni:-D

emalia82 super:d Oby plamienia sie juz nie powtorzyly!

Lady.M- tż superTrzymam kciuki!!
 
reklama
Witam się w słoneczną niedziele :-):-):-)

Noelle - nie no coś ty nospy nie brałam, mam nadzieje że nie bede musiała przez całą ciążę. zdania sa podzielone czy można czy nie można więc nie chcę ryzykować. Myślę że jakby mnie baaaaardzo bolał brzuch to był zadzwoniłą do gina i się dopytała co robić, a tak to staram się leżeć, teraz też mnie niestety lekko pobolewa. Może to dla tego że mi się ten brzuch tak szybko "rozciąga", dosłownie rośnie w oczach. Wizytę mam dopiero 19.09. Jakoś muszę dotrwać.

Zapominajka - u mnie wszyscy na nogach :-)
 
Do góry